РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 22 (15 червня 2009) 

 • Пильність. Не лише за інструкцією

  Завдання та обов’язки чергового по переїзду досить прості і водночас відповідальні. Їх затверджено відповідними наказами та інструкціями. Черговий по переїзду, зокрема, забезпечує безпечний та безперебійний рух поїздів.

  Між тим, головне для представника будь-якої професії - бути на своєму місці. А ще точніше - бути постійно готовим до будь-якої несподіваності. Інструкція інструкцією, а уважність - понад усе.

  От і 4 червня поточного року о 5 годині 23 хвилини чергова по переїзду Ольга ВЛАСЕНКО під час проходження вантажного потяга №1418 на 749 км дільниці Носівка - Ніжин помітила клуби диму. Горів буксовий вузол у 42-му вагоні з голови поїзда.

  - Я стояла на відкритій веранді переїзного посту, - розповідає Ольга Михайлівна. - Дим видно було ще здалеку. Неможливо було такого не помітити. Миттєво кинулася сигналити машиністу, але від нього не було відповіді. Тоді я за службовим зв’язком повідомила черговій по станції Носівка. Через якусь мить в районі платформи «Дослідна» потяг, у якому були виявлені неполадки, зупинили.

  Справді, такі професійні вчинки для залізничників - не рідкість. І для Ольги Власенко це не перший такий вчинок. Ще в далекі 90-ті роки їй теж вдалося попередити аварію: тоді дільницею проходили військові вантажі. Взагалі, у згаданих подіях вона не вбачає свого особливого героїзму.

  - Це моя робота, службовий обов’язок - сумлінно виконувати свої галузеві інструкції. Може, це звучить пафосно, але так на моєму місці повинен би вчинити кожен залізничник. Тож нічого героїчного я не зробила.

  Але керівництво Південно-Західної залізниці думає інакше. Тому вчинок Ольги Власенко буде гідно відзначено адміністрацією магістралі. Адже завдяки професіоналізму і пильності таких співробітників залізниця завжди може покладатися на свої кадри, які неухильно гарантують високий рівень безпеки руху поїздів.

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05