РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (7 червня 2009) 

 • Чи стала несподіванкою перемога?

  Несподіванки в тому, що стрілецька команда на ст. Конотоп Конотопського загону воєнізованої охорони зайняла у виробничому змаганні за 2008 р. перше місце серед колективів бригад, дільниць, цехів та змін, не було. Принаймні, для конотопчан. Ще задовго до приємної звістки команда мала високі показники роботи, стабільно називалася найбільш дієздатною на позиціях протистояння втратам, крадіжкам та порушенням у залізничному регіоні.

  Причина, як неодноразово наголошували керівники галузевого підрозділу, полягала в експерименті: тут передали командні важелі молоді. Енергійній, ініціативній, завзятій. Результати змін, пригадую, з’явилися відразу ж. Років із чотири тому у нашому виданні розповідалось про потомственного співробітника ВОХРу начальника команди, Геннадія Євтушенка, якому виповнилося 33 роки. Згодом газета написала про його заступника Андрія Олеськова, випускника Вінницького транспортного коледжу, який зумів швидко налагодити ефективну оперативно-профілактичну роботу, повідомляла про неодноразові затримання злочинців оперативною групою буквально на гарячому.

  Загальна довжина дільниці обслуговування стрілецької команди становить 258 кілометрів. Вона велика, складна і проходить по території трьох областей - Сумської, Чернігівської та Київської. Команда має найчисельніший у загоні особовий склад. Середній вік стрільців - 30-40 років. За останні три роки стрілецька команда не мала збитків, віднесених на рахунок служби ВОХР, тобто вантажі конотопчани охороняли надійно. Також працівники загону стояли і стоять у заслонах безквитковим пасажирам при посадці в електропоїзди, на прохання служби приміських перевезень супроводжували новопризначений електропоїзд підвищеної комфортності…

  Про все це розповіли в розмові заступник начальника загону Іван ФУРСА і заступник начальника стрілецької команди Олек-сандр МУХІН. Але що ж все-таки зумовлює успішну роботу команди? Багато уваги в команді, та і в загоні також, надають навчанню - кожної другої середи місяця відбуваються заняття для особового складу. На цих заняттях стрільці вивчають закони, накази, зброю і засоби захисту, секрети будови колії, рухомого складу, обладнання сигналізації і зв’язку. Набувають досвіду у діловодстві. Тематика занять, за їхніми словами, солідна і різнопланова, адже в роботі охоронцю треба немало знати й уміти.

  ВОХР - не просто охорона, а воєнізована структура. Її працівники при виконанні службових обов’язків мають зброю і право її застосувати. Усе це наближає будні ВОХРу до армійських, особливо з точки зору дисципліни.

  «Недисциплінованих у нас немає», - розкриває ще одну складову успіху Олександр Мухін. І називає краще відділення, під орудою Миколи Халимона, де царює висока дисципліна й обсяги супроводу найсуттєвіші. «А в цілому, - продовжує заступник начальника команди, - результат залежить від багатьох факторів. Приміром, від графіка роботи стрільців. Він має бути оптимальним.

  А у вільний від роботи час стрільці вчаться. Наприклад, в Олександра Боярчука у травні - переддипломна практика. Він закінчує Вінницький транспортний коледж. У п’ятдесят років вирішив вчитися далі стрілець Леонід Луговський. Та й сам заступник начальника команди Андрій Олеськов щойно закінчив академію залізничного транспорту.

  Стрільці Олександр Бугровий й Олег Демидко захоплюються важкою атлетикою й армрестлінгом, Євген Коломієць - різьбою по дереву, Ігор Сахнюков - ремонтом годинників, Сергій Комісаров - футболом, Микола Сулімов - ремонтом автомобілів. Старший стрілець Юрій Рижий - майстер-будівельник, уміє, за словами колег, усе робити. Михайло Коваль на УАЗі бере участь у змаганнях позашляховиків. «Та більшість, - підсумовує Олек-сандр Мухін, - любить у вільний час рибалити».

  Перемога у виробничому змаганні - минулорічна. А в нинішньому? Як працює стрілецька команда в нинішньому році? «А так, як і раніше, - говорить Іван Фурса. - Претензій у керівництва загону до стрілецької команди на станції Конотоп немає».

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05