РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (7 червня 2009) 

 • Нове відродження лікарні села Клубівка

  1 червня 2009 р. лінійна лікарня села Клубівка, що на Хмельниччині, яка упродовж п’яти років перебуває в структурі Південно-Західної залізниці, гостинно відкрила свої двері. Цей медичний заклад розпочав роботу в лютому 2004 р. З того часу керівництво магістралі підтримує процес кваліфікованого лікування та оздоровлення працівників галузі.

  Відтак на базі цієї лікарні почав діяти госпрозрахунковий медико-соціальний центр для пенсіонерів залізничного транспорту та людей похилого віку. Стаціонар загальнотерапевтичного профілю прийняв першу групу ветеранів, яку направила на лікування Придніпровська залізниця. Згодом тут чекають на залізничників-пенсіонерів, які працювали на підприємствах Львівської залізниці. Тож фінансування центру буде здійснюватися за рахунок пайової участі шести залізниць України, благодійних організацій та фондів. Тому кожна залізниця зможе пролікувати своїх ветеранів. З цією метою головним управлінням кадрової та соціальної політики Укрзалізниці розроблено графік, згідно з яким 20 ветеранів від кожної магістралі зможуть поліпшити стан свого здоров’я.

  Варто наголосити, що лінійна лікарня с. Клубівка - це лікарня майбутнього. Таких медичних закладів в Україні - одиниці. Її обладнано високотехнологічним операційним устаткуванням і обладнанням, сучасною клініко-діагностичною лабораторією. Працює відділення відновного лікування, яке забезпечено апаратами електро-світлолікування, теплолікування, водолікування. Комплекс процедур, який пропонує лікраня, дозволяє пацієнтам впродовж чотирнадцяти днів оздоровитись.

  Отже в питанні надання кваліфікованої медичної допомоги та реабілітації на сучасному рівні залізничники України зробили великий крок.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05