РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (1 червня 2009) 

 • Як живеш, станціє? У фокусі – Ушиця

  У глибині мальовничих поліських краєвидів Коростенщини розташувалася невелика станція Ушиця. Свою назву вона запозичила від села, що за три кілометри від неї. Ще поруч є селище Нова Ушиця. Кажуть, усіма цими назвами треба завдячувати річці Уж, яку в давнину йменували Уша. Тут історія та сучасність поруч ідуть.

  Надра цього краю багаті величезними покладами каменю. А це, звісно, добра перспектива для розвитку промисловості. Тим більше, що залізнична станція спроможна забезпечити відправлення значних обсягів продукції.

  Добрий десяток років тому було три підприємства, що відвантажували свою продукцію з Ушиці. Та не всі зуміли утриматися й працювати в непростих ринкових умовах. Нині на станції основний відправник - Ушицький комбінат будівельних матеріалів. І щебінь - найпоширеніший вид вантажу, що вирушає в дорогу з Ушиці. І хоч обсяги відправлень останнім часом дещо зменшилися, однак не набагато. За квітень звідси було відправлено 1072 вагони отримувачам України та Росії. За двадцять п’ять днів травня відвантажено 826 вагонів. Начальник станції Галина ВАСИЛЕНКО говорить, що робиться все залежне від колективу з точки зору співпраці з вантажовідправниками. Для поліпшення роботи запроваджено автоматизоване робоче місце прийомоздавальника. І хоч за нинішніх умов про перспективні плани говорити важко, однак на цій станції пожвавлення з відвантаження різноманітних фракцій гранітного «збіжжя» передбачаються.

  Приємною новиною, зокрема, є те, що на підході - новий вантажовідправник. Готується до відправлення продукції залізницею зі ст. Ушиця Гулянецький щебзавод. Нині ведуться роботи із спорудження під’їзної колії, готується майданчик для навантаження. Як запевняє керівництво Гулянецького щебзаводу, відправлення щебеню, гранітного відсіву планується розпочати до завершення поточного року. Звісно, для залізничників це добра новина, адже нові клієнти магістралі - це й нові надходження до залізничної скарбниці.

  Щодо пасажирських перевезень, то тут вимушені були закрити квиткову касу, адже пасажири хоч і вирушали звідси в дорогу, однак виручки, як тут кажуть, ушицький кіт наплакав. Звісно, тут багато пільговиків, які брали лише безкоштовний посадочний квиток. Тепер же всіх пасажирів з Ушиці обслуговують провідники-касири в електричці.

  Отож основні надходження Ушиця дає залізниці від вантажних перевезень. Заробляють гроші на камені, вірніше, на транспортуванні його. І приємно, що перспективи для розвитку є.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05