РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (1 червня 2009) 

 • Важко у навчанні. Точний годинник начальника пожежного поїзда

  Нещодавно в смт. Озерне, що поблизу Житомира, відбулося тактико-спеціалізоване навчання на арсеналі ракетного озброєння та боєприпасів під керівництвом командувача Військово-Повітряних Сил України генерал-полковника Івана Руснака.

  Головною метою заняття на арсеналі ракетного озброєння та боєприпасів в Озерному було удосконалення теоретичних знань і практичних навичок особового складу. На власні очі присутні журналісти побачили, як особовий склад взаємодіє з військовими частинами, органами місцевої влади, МНС, СБУ, МВС. За сценарієм навчань, у лісі діти лишили непогашене вогнище і розпочалася пожежа. Вогонь поступово почав поширюватися до забороненої зони, і виникло загорання на складах з боєприпасами. За легендою, виникла загроза вибуху авіаційних ракет... Втім умовну пожежу гасили, наче справжню, не шкодували піни, застосовували необхідну техніку й підручні засоби. Військові переконані, що не менш, ніж лісові пожежі, небезпечні і снаряди, що знаходяться в землі з часів Другої світової війни.

  А ще на навчаннях медики розгорнули містечко з польовим шпиталем, наметами, де розмістилися евакуйовані з навколишніх територій люди. Тут для них передбачені найнеобхідніші умови для проживання.

  Загалом же до навчання був залучений особовий склад та техніка військових частин Збройних Сил України, дислокованих у Житомирі, Озерному, Новограді-Волинському, Вінниці та інших містах. У ході цього тренування використовували пожежний танк та інженерну машину розгородження, пожежні та спеціальні автомобілі. В режимі готовності перебували літаки й вертоліт для евакуації умовно потерпілих.

  Прибув на навчання і залізничний пожежний поїзд станції Житомир, який викликав особливий інтерес в учасників тренувань. Його функції за умовами: були взяти участь в ліквідації пожежі і підвезти запас води для гасіння, яка на той час вже закінчилася, хоч, за умовами, тут мав господарювати «червоний півень». І які не досконалі пожежні автомобілі, а стільки води, як поїзд, транспортувати не можуть. Тож участь залізничників у даному заході була важливою, бо без них умовної пожежі так швидко загасити не вдалося б.

  Учасники цього дійства, разом з командувачем Військово-Повітряних Сил Іваном Руснаком, ознайомилися із облаштуванням пожежного поїзда станції Житомир, оглянувши його, поспілкувалися із залізничниками. До речі, генерал-полковник Руснак дав позитивну оцінку діям особового складу пожежного поїзда, який продемонстрував свою вправність при гасінні імітованої пожежі. Військовий очільник також зазначив важливість участі колективу поїзда в ліквідації надзвичайних ситуацій. Приємно те, що очільник Військово-Повітряних Сил за оперативно організовану й професійну роботу у цьому заході відзначив годинником начальника пожежного поїзда ст. Житомир Василя ОНОПРІЄНКА.

  P.S. У розмові з кореспондентами Василь Миколайович відмітив вправну роботу своїх колег. Пожежні Андрій ЯНОВИЧ, Роман КАПУСТА, Олександр ПОЛІЩУК та Володимир ВОЛОДІН допомогли військовим «приборкати» вогнище впродовж короткого часу.

  Оксана ПОЛІСЬКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05