РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (1 червня 2009) 

 • Розбудовуємось!

  Комплекс - з-за кордону, якість – українська

  У вагонній дільниці ст. Київ-Пасажирський ведуться роботи зі спорудження нового автоматичного вагономийного комплексу. Саме тому частина території технічної станції являє зараз досить обширний будівельний майданчик. Ми побачили тут фахівців багатьох підрозділів нашої залізниці. За яскравими жилетами з написом КМС-285 здалеку пізнали трударів Бахмацької колійної машинної станції. Керівник робіт, головний технолог КМС-285 Володимир ГИРМАН, розповів, що в зв’язку з будівництвом вагономийного комплексу розроблено проект перебудови колійного розвитку на технічній станції Київ-Пасажирський.

  Аби забезпечити під’їзд потягів до «мийдодіра», необхідно ґрунтовно реконструювати колійне господарство. Це завдання керівництво колійної служби й доручило фахівцям Бахмацької колійної машинної станції, які вже здавна «прописані» на Київському вузлі. Для приведення колійного господарства до відповідності з технічними нормами необхідно, зокрема, демонтувати 18 і покласти 20 нових стрілочних переводів, а також викласти новий з’їзд для покращення умов подачі вагонів до мийного комплексу. Роботи проводяться в непростих умовах, коли під’їзд з боку ст. Київ-Пасажирський використовується для формування поїздів, тому рухомий склад, зайнятий у розбудові, подається лише з боку Караваєвих Дач. А це уповільнює хід робіт, адже кожну подачу рухомого складу необхідно узгоджувати з керівництвом станції. Така галузева технологія гарантує безпеку руху поїздів головними коліями.

  Того дня ми стали свідками, як спорудження цього важливого об’єкта спонукало залізничне братство до тісної і плідної співпраці.

  Фахівці Коростенського енергомонтажного поїзда №647 займалися своєю звичною справою: рили траншеї і укладали електричні кабелі. Працівники Київського будівельно-монтажного експлуатаційного управління клопоталися над зведенням рампи для підвозу білизни при екіпіруванні поїздів. Не нудьгували й трудівники Козятинської дистанції колії. Звичайно ж, і працівники Київської дистанції колії на правах господарів (бо це ж їхня експлуатаційна дільниця) не могли залишатися осторонь загальної справи.

  Автоматичний вагономийний комплекс - справді технічний прорив у справі експлуатації пасажирських поїздів. Необхідно зауважити, що наразі подібний будується й в моторвагонному депо Фастів, про що наша газета інформувала читачів (див. №19 за 2009 р.). Аби не повторюватись, доповнимо ту інформацію кількома деталями, про які дізналися від керівника монтажних робіт Володимира БАРАНЦЯ, представника підрядної фірми.

  Володимир Васильович розповів, що фахівці фірми роботи виконують, як мовиться, «під ключ». Під новий комплекс було розроблено проект індивідуального використання старого приміщення вагонної мийки. Обладнання автоматичного комплексу з миття рухомого складу виготовила італійська фірма. В комплексі буде застосовано унікальну систему очисних споруд, що дозволяє використовувати майже 90% оборотної води, з обігу вилучається лише та волога, що залишається на поверхні вагонів. Основна ж її маса постійно циркулює через очисні споруди, причому на останньому етапі циклу задіяно систему біохімічної очистки, так званий зворотній осмос, що забезпечує очищення води на молекулярному рівні. Така технологія значно підвищує екологічну безпеку, а це, справді, турбота про обслуговуючий персонал та пасажирів не на словах, а на ділі.

  Анатолій РОМАНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05