РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (1 червня 2009) 

 • Літні пасажирські перевезення У добру путь, студзагоне!

  Відверто кажучи, коли дізнався про презентацію залізничного студентського будівельного загону, дещо здивувався. Які в наш час можуть бути студентські будзагони? Це за радянських часів - зрозуміло. А сьогодні, під час світової економічної кризи, коли більшість новобудов законсервовано, а фахівці - у пошуках будь-якої роботи, ця інформація викликала зацікавленість.

  Проте, як з’ясувалося згодом, назва «студентський будівельний загін» нам залишилася у спадок від тих часів, коли спудеї цілими факультетами на літні канікули виїжджали на допомогу віддаленим колгоспам підіймати господарство. За часів СРСР їздили й на Північ, Далекий Схід, до Сибіру: країні були потрібні робочі руки. При цьому молодь заробляла гроші на своє «скудентське» (від слова «скудно» - авт.) життя.

  У нашому випадку цей загін можна назвати виробничим. А саме, протягом канікул молодь буде працювати провідниками пасажирських вагонів.

  Як розповів командир (на громадських засадах) загону Андрій ЄРМОЛЕНКО, цьогоріч у роботі молодіжного осередку візьмуть участь понад півсотні студентів Державного економіко-технологічного університету транспорту. Всі вони пройшли прискіпливий професійний відбір, двомісячне навчання за фахом провідника пасажирських вагонів у Київській технічній школі залізничного транспорту, склали відповідні іспити. А для Андрія Проценка, Наталії Федас, Олен Кузьменко та Хведчені та їхніх колег це буде неперша спроба роботи провідником. Минулого року вони вже брали участь у роботі студентського осередку.

  Цікаво, що більшість студзагонівців пішли шляхом своїх батьків - залізничною колією. І вибір майбутньої професії для них не випадковий. Тому всі, без винятку, вважають, що досвід, отриманий під час роботи господарем пасажирського вагона, буде в нагоді у майбутті після закінчення навчального закладу.

  А ще слід наголосити на тому, що всі провідники дуже задоволені тим, що працюватимуть у Хмельницькій вагонній дільниці. Тож, у добру путь, залізничний студентський загоне!

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05