РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (1 червня 2009) 

 • Будні галузі Є щебінь? Вантажте побільше

  Останніми роками левову частку відвантажень із наших залізничних станцій складали будівельні матеріали, зокрема продукція гранітних кар’єрів - щебінь. Та, з виникненням певних кризових явищ, відвантаження продукції значно зменшилось, а в окремих місцях й припинилось взагалі.

  На сьогодні, схоже, ситуація виправляється. На ст. Адампіль, яку очолює Олександр ПЕТУХ, значно зросли відвантаження будівельного «хліба» з місцевого гранітного ка-р’єру. Так з середини травня тут щодоби завантажують по 20, а то й по 30 вагонів. При цьому вагони, як повідомив начальник станції, у будні відправляються отримувачам в межах нашої держави, а у вихідні - до Російської Федерації. Як визначається такий графік відправлень - не відомо. Однак, головне - обсяги зростають.

  Зростання відвантажень гранітного кар’єру у селі Стрижавка дозволило значно покращити економічні показники ст. Вінниця, що забезпечує ці відправлення. Так минулого місяця тут було сформовано 270 завантажених рухомих одиниць. А у травні, зважаючи на велику кількість свят та вихідних днів, на під’їзних коліях та безпосередньо на станції завантажено понад 130 вагонів, більшість з яких - продукцією кар’єрів. З початку червня тут планують відправляти до 40 тис. тонн (щомісяця) зернопродукції.

  Спробуємо порівняти обсяги відвантаження на ст. Вінниця. Минулого року в середньому за добу вінничани завантажували по 23 вагони. Плановим завданням на весняні місяці передбачалось відправляти майже 20 завантажених вагонів. Сьогодні цей показник складає 24 рухомих одиниці. Це значить, що фахівцям ст. Вінниця вдалось перевиконати планове завдання та й перевершити минулорічні показники. А це гарна ознака у наш час. І вона виникла завдяки тому, що пішов «великий» щебінь та інша продукція. Отже, будуть й надходження до залізничної скарбниці.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05