РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 17 (5 травня 2006) 

 • Слава і шана Вам, ветерани-фронтовики!

  17 травня в спортивному залі ДФСК «Локомотив» у Києві відбулися фінальні змагання Південно-Західної залізниці з настільного тенісу, в яких взяли участь команди всіх п’яти дирекцій залізничних перевезень та Управління магістралі.

  На урочисте відкриття змагань прийшли почесні гості: заступник начальника залізниці з кадрів та соціальних питань Іван СОЛОВЕЙ, голова Дорпрофсожу Анатолій ФУРСА, голова молодіжної ради Андрій ОВСІЄНКО, провідний фахівець Дорпрофсожу Володимир КРАВЧЕНКО.

  О 10.30 учасники змагань вишикувалися для параду. Директор ДФСК «Локомотив» Олександр ГОРБАЧ віддає рапорт про готовність спортсменів до змагань. Розпочинається напружена спортивна боротьба, по закінченні якої головний суддя змагань Тетяна КОВАЛЬ зафіксує такі результати: в командному заліку перше місце вибороли тенісисти Київської дирекції, друге - Козятинської, третє - Коростенської.

  В особистому заліку серед жінок перше місце виборола киянка Оксана ЧИЧЕНЬОВА, друге - Раїса ПРОТОЗАНОВА з Фастова, третє - Олена КОРЖУК із Коростеня. Серед чоловіків трійка найсильніших визначилася так: Микола КОРЖУК (Коростень), Олександр КОСТЕНКО (Київ), Олександр КУШПИРА (Козятин).

  Команди-переможниці отримали в нагороду красиві спортивні кубки, а призери в особистому заліку - оригінальні медалі з символікою Південно-Західної залізниці.

  Лідери, які зайняли перше та друге місця, увійшли до складу збірної команди нашої залізниці й завоювали право відстоювати її спортивну честь у фінальних змаганнях турніру з настільного тенісу на першість Укрзалізниці, які відбудуться наприкінці травня в Запоріжжі.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05