РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 17 (8 травня 2009) 

 • Щастя - це відчуття гармонії

  У Георгія Дмитровича Ейтутіса - ювілей. Він людина, яка знайшла своє місце у житті. Можна лише порадіти його цілеспрямованості, бажанню реалізувати себе в такій цікавій з будь-якого погляду професії залізничника якнайповніше. Наш ювіляр - дуже контактна людина. Це допомагає спілкуванню з тими, хто його цікавить, до нього тягнуться ті, хто хоче спілкуватися з ним. Георгій Ейтутіс показує власним прикладом, що в кожній професії можна проявити свою особистість і талант. Для цього потрібно небагато: бажання та чіткі орієнтири для досягнення мети.

  Перші ази майбутньої професії Георгій Ейтутіс опановував на Одесько-Кишинівській залізниці. Народився в сім’ї залізничників, тож з десяти років мріяв освоїти професію машиніста. Недивно, що після закінчення восьми класів вступив до професійно-технічного училища, а після його закінчення прийшов працювати слюсарем по ремонту в локомотивне депо Бендери Одесько-Кишинівської залізниці. Потім - школа машиністів в Одесі. І ось вона така омріяна професія - помічник машиніста тепловоза. У колективі депо відразу ж звернули увагу на цього кмітливого юнака, порадили вступати до Дніпропетровського інституту інженерів залізничного транспорту. Але тут з’явилися певні сумніви. У Георгія, який уже давно закінчив школу, не було впевненості в тому, що він вступить до вищого навчального закладу. Сумніви виявилися марними. І настільки, що його іспити запам’яталися членам вступної комісії. Його логічне розв’яза-ння задачі настільки вразило викладача математики, що, отримавши п’ятірку, він так і залишився до останнього курсу кращим студентом вузу. І нині його портрет висить на Дошці пошани найкращих випускників ДІІТ.

  По закінченні інституту Георгій Ейтутіс разом із сімома випускниками отримав направлення на роботу на Київський електровагоноремонтний завод. Тут він починав свою кар’єру з бригадира і дійшов до директора підприємства. Слід зауважити, що за свою трудову біографію в системі залізничного транспорту він змінював посади, повертався до тих витоків, з яких починав, відстоював інтереси робітників, піднімав з колін практично збанкрутілий завод КЕВРЗ, працював у Міністерстві транспорту начальником Управління економічної політики та прогнозування, організовував транспортно-експедиційну компанію. Довелось працювати й головним економістом Укрзалізниці, заступником начальника Південно-Західної залізниці з економічних питань. Нині він - начальник адміністративної служби - помічник начальника Південно-Західної залізниці.

  Але де б не працював Георгій Ейтутіс - він завжди залишається Людиною з великої літери. Тому, мабуть, і керівник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин цінує його за те, що він не тільки адміністратор, а водночас - помічник з економічних питань. На цю посаду він має право, тому що має досвід та знання. Та знань забагато не буває. Таке кредо у нашого ювіляра. Георгій Ейтутіс отримав другу вищу економічну освіту. Захистив кандидатську дисертацію з економіки у Москві, стажувався в США у Вашингтонському інституті економічного розвитку, а зараз працює над докторською дисертацією. Автор трьох підручників з економіки, за якими навчаються студенти вищих навчальних закладів транспортної галузі, та 40 наукових праць.

  Звичайно, за таку довгу трудову біографію траплялося різне. Але Георгій Дмитрович послідовно завойовував авторитет, відстоював право бути собою, реагувати на зміни життя, керуючись власними поглядами. За свої життєві принципи не раз страждав. Коли змінювалося керівництво в системі Укрзалізниці, Георгію Ейтутісу довелося, як мовиться, починати майже все з початку. За досягнення в роботі його неодноразово відзначали нагородами та почесними званнями. Він має нагрудний знак «Почесний залізничник», почесне звання «Заслужений працівник транспорту України», знаки «Залізнична Слава» ІІІ ступеня та «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці». А до ювілею начальник залізниці Олексій Кривопішин вручив Георгію Дмитровичу знак «Почесний працівник транспорту України» від Міністерства транспорту та зв’язку України.

  Є в цієї людини непохитна основа, життєва позиція, що дає йому право говорити: «Ніколи і нікому не бажай зла. Своїм ворогам завжди бажай здоров’я. Треба бути щасливим на роботі й в особистому житті. Бути відкритим до всього, щирим до людей, не накопичувати в собі зла. І тоді, я гадаю, все буде добре. Бо справжнє щастя - це відчуття гармонії».


  Колектив газети «Рабочее слово» приєднується до всіх побажань на адресу Георгія Дмитровича Ейтутіса, що прозвучали в день ювілею від керівництва залізниці та Дорпрофсожу. Бажаємо, щоб його близькі та рідні були здорові й щасливі, а самому ювіляру, як людині творчій - щоб ніколи не зраджувала фортуна!

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05