РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 17 (5 травня 2006) 

 • ВАШ ПОДВИГ – ПРОМЕТЕЇВ ВОГОНЬ!

  Свято, яке завжди з нами

  Як уже повідомляла наша газета, 6 травня на урочистості, присвячені 63-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, до столиці з’їхалися фронтовики з усіх п’яти дирекцій нашої залізниці. Сонячним ранком прийшли вони до Парку Слави, де височиє обеліск Невідомому солдату і палає вічний вогонь. Повний кавалер ордена Слави Степан Андрійович ПОЛОВИНЕЦЬ, Герої Соціалістичної праці Володимир Васильович СИНГАЇВСЬКИЙ та Євген Васильович АНДРЄЄВ покладають квіти до обеліску. Всі присутні схиляють голови у хвилині мовчання.

  Разом із ветеранами до цього святого місця прийшли представники славної залізничної молоді, ті, які переймають від них трудову естафету, а якщо буде треба, без сумніву, за прикладом своїх дідів стануть на захист Вітчизни. Віриться в це. Серед сивочолих ветеранів бачу людей, добре відомих на залізниці. Це Петро Степанович ЛЕВАШОВ, Алі Алієвич ДАГІРОВ, Петро Миколайович КУЗНЕЦОВ, Микола Андрійович ФЕДІРІВСЬКИЙ... Прикро, що усіх перерахувати на шпальтах нема змоги, але всі ветерани гідні глибокої шани й уваги, адже вони - це жива історія, приклад героїзму та патріотизму для молоді. На жаль, з року в рік рідіють тісні лави фронтових побратимів. Хочеться порадити молоді: приділяйте більше уваги до них, прислухайтеся до кожного слова, адже їх спогади - на вагу золота! Наші фронтовики мають повне право пишатися тим, що вони здійсніли для свого народу, для всього людства. А здійснили вони воїстину героїчний подвиг - визволили людство від коричневої чуми!

  Надалі дорогих гостей було запрошено до актової зали Українського центру обслуговування пасажирів, де теплими сердечними словами їх привітали начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН, заступник начальника залізниці з кадрів та соціальних питань Іван СОЛОВЕЙ, голова Дорпрофсожу Анатолій ФУРСА. А потім серцями ветеранів надовго заволодів прекрасний співак - народний артист України Володимир Гришко. Він дарував їм чудові задушевні пісні, і ветерани з готовністю підхоплювали проникливі слова, знайомі з часів фронтової юності.

  Закінчилась зустріч за святковим столом із солдатською кашею і заповітними фронтовими ста грамами.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05