РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (16 травня 2009) 

 • Відкрився сезон практичної роботи


  Олексій КРИВОПІШИН вручає подарунок за перемогу в конкурсі «Я малюю залізницю» Катерині ДЕЙНЕЗІ

  Кольорові повітряні кульки, оркестр, одягнені у святкове вбрання люди, шеренги юних залізничників в яскравому, з голочки, форменому одязі… Усе це знайоме, а для багатьох киян та залізничників Київського вузла початок травня на столичній дитячій залізниці за таким сценарієм став доброю традицією, майже звичкою.

  Київська дитяча залізниця почала свою роботу ще у 1953 р. З того часу близько 25 тисяч юних залізничників пройшли профорієнтаційне навчання за професіями: машиніст тепловоза, помічник машиніста тепловоза, черговий по залізничній станції, оператор при черговому по станції, провідник та ревізор пасажирського вагона, оглядач вагонів, диктор станції.

  Виступаючи на урочистому відкритті сезону на Київській дитячій, начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН зазначив, що управлінський апарат, весь колектив столичної магістралі повсякденно дбають про підростаючу зміну. Тому роблять усе від них залежне, аби навчальний процес був якісним. Поповнюється матеріально-технічна база. Ось і цього разу дітям було подаровано комп’ютер.

  Напередодні п’ять юних залізничників стали переможцями конкурсу «Кращий знавець по професіях Київської дитячої залізниці». Ними стали в номінаціях «Знавець господарства перевезень» - Дмитро Туровець, «Знавець локомотивного господарства» - Костянтин Болдирєв, «Знавець вагонного господарства» - Денис Шевченко, «Знавець колійного господарства» - Халед Ал Мсаліма та «Знавець загального курсу залізниць» - Максим Дзюбенко. Їм було вручено дипломи від начальника залізниці.

  Десятьом вихованцям, які напередодні склали іспити на машиніста та помічника машиніста тепловоза, Олексій Кривопішин вручив відповідні посвідчення. Також, як ми вже повідомляли, під час урочистостей було нагороджено переможців конкурсу дитячого малюнка «Я малюю залізницю».

  На мітингу також виступила директор Київського електромеханічного технікуму Лариса СПОДИНСЬКА, котра запросила юних залізничників на День відкритих дверей, що незабаром відбудеться в цьому учбовому закладі, і, звісно, на навчання для здобуття робітничих професій.

  Привітала юних залізничників зі святом і народний вчитель України, директор Київського спеціального дитячого будинку «Малятко» Лідія ЛИТВИНЕНКО. Вона висловила сподівання, що й її вихованці матимуть змогу опановувати професію залізничника.

  …Над зеленим шатром травневого парку пролунав паровозний гудок. Поїзд, заповнений веселими пасажирами, відправляється у свій перший у поточному році рейс.

  А тим часом представники засобів масової інформації звернулися до начальника залізниці зі своїми численними запитаннями. Журналістів цікавили перспективи підготовки залізничних кадрів, які б забезпечили подальший розвиток галузі, позитивно вплинули б на безпеку руху. Олексій Кривопішин підкреслив, що залізниця не заощаджує на підготовці майбутніх професіоналів. Діти отримують усі необхідні знання, безцінний досвід.

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05