РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (16 травня 2009) 

 • Вшанували своїх героїв


  6 травня в ознаменування 64-ої річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками відбулася зустріч учасників Великої Вітчизняної війни Київської дирекції залізничних перевезень, апарату управління, УЦОП та ІОЦ з керівництвом залізниці та Дорпрофсожем.

  З початком робочого дня до управління залізниці стали сходитись сивочолі ветерани, шановані на залізниці люди, груди яких прикрашали бойові та трудові нагороди. Коли ветерани зібралися в актовій залі, до них з коротким вітанням звернувся заступник начальника залізниці з кадрів та соціальних питань Іван СОЛОВЕЙ. Потім він оголосив програму урочистих заходів і ветерани направились до двох автобусів. Святковий маршрут ветеранів проліг по центральних вулицях столиці до музею Великої Вітчизняної війни. Цікаво було колишнім захисникам Вітчизни, згадуючи свою тривожну молодість, роздивлятись грізну бойову техніку, ту, яка допомагала їм громити ворога у буремні роки війни, й ту, яка в подальші часи була надійною запорукою мирної праці нашого народу.

  Потім, за святою багаторічною традицією, - зупинка біля пам’ятника Невідомому солдату, покладання квітів, вшанування пам’яті полеглих героїв.

  Далі автобуси із шанованими гостями прибувають до Українського центру обслуговування пасажирів. Там у актовій залі, прикрашеній квітами та залізничною символікою, ветеранів війни тепло привітали начальник залізниці Олексій КРИВОПІШИН, голова Дорпрофсожу Анатолій ФУРСА та голова Київського теркому профспілки Орест ЛОГОШНЯК. Олексій Мефодійович щиро подякував ветеранам за той подвиг, який вони здійснили під час страшної згубної війни. «Це ж вам ми зобов’язані і безхмарним небом над головою, і можливістю мирно трудитися на благо Вітчизни. Шкода лише, що вдячність наша не здатна покрити й частки нашого боргу перед вами», - схвильовано наголосив начальник залізниці.

  В урочистій обстановці під гарячі оплески присутніх групі шанованих всіма ветеранів-фронтовиків з рук начальника залізниці було вручено почесні нагороди. Потім гостей чекав святковий концерт у виконанні артистів Заслуженої хорової капели Південно-Західної залізниці та самодіяльних митців.

  Закінчилась зустріч святковим обідом.

  Напередодні великого всенародного свята - Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками у кожній з дирекцій залізничних перевезень нашої магістралі відбулися урочистості та вшанування учасників Великої Вітчизняної війни.

  Вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни напередодні 64-ої річниці Великої Перемоги відбулося в усіх колективах Козятинської дирекції залізничних перевезень. На жаль, ветеранів-фронтовиків з кожним роком стає все менше і менше. Та й не всі за станом здоров’я змогли взяти участь у цих урочистостях. Із 77 учасників бойових дій на святкові урочистості прийшло лише двадцять, і зустріч з ними для всіх присутніх була теплою та зворушливою. Для них, фронтовиків, звучали того дня пісні воєнних літ у виконанні аматорів Будинку науки і техніки впродовж всього святкового концерту. Керівництво дирекції та теркому профспілок організували святковий стіл.

  ***

  На Поділлі, а це більша частина Вінницької та Хмельницької областей, уже традиційно відбуваються масові заходи з нагоди Дня Перемоги. У цих заходах, що проходили у Жмеринці, Вінниці, Хмельницькому та деяких інших містах, взяли участь керівники структурних підрозділів нашої залізниці. Зокрема начальник Жмеринської дирекції залізничних перевезень Анатолій ЛЮБІНІН, начальник станції Вінниця Микола ВАПНЯРУК, начальник вокзалу ст. Хмельницький Володимир ПІДБЕРЕЗНИЙ. А також ветерани-залізничники та фронтовики, яких залишилось зовсім мало. Серед них був і повний кавалер ордена Слави Степан ПОЛОВИНЕЦЬ.

  Напередодні свята начальники структурних підрозділів нашої залізниці, що знаходяться на території Жмеринської дирекції, разом із головами профспілкових комітетів та ветеранських організацій, провідали учасників Великої Вітчизняної війни, які після перемоги трудились у їхніх колективах. Вони привітали ветеранів із Днем Перемоги, поцікавились їхнім життям, станом здоров’я, вручили подарунки.

  У Будинку науки та техніки Жмеринської дирекції залізничних перевезень за традицією відбувся «Голубий вогник» для ветеранів. Перед учасниками цього заходу виступив хор ветеранів, а також колективи художньої самодіяльності.

  ***

  Напередодні свята привітали своїх ветеранів у колективі локомотивного депо Коростень, запросивши до актової зали підприємства. Їх привітали керівники підприємства, профспілкового комітету. Для них організували чудовий концерт і щире спілкування в колі друзів. Гарно поздоровили колишніх воїнів Великої Вітчизняної і в колективі вагонного депо. Вони лишилися задоволеними від щирої увагою до них теперішнього покоління працівників.

  На кожній станції Коростенської дирекції, де мешкають колишні працівники - учасники війни, їх вітали з Днем Перемоги начальники станції. А своїх працівників, юність яких була обпалена війною і які перебувають на заслуженому відпочинку, особисто відвідали і привітали щирим дружнім словом начальник дирекції Василь ЯРЕМЕНКО, голова теркому профспілки Олександр ЛОЗКО, інші представники дирекції. З ними до домівок ветеранів завітали й аматори з Коростенського Будинку науки і техніки, які до щирих вітань додали ще й задушевну пісню.

  ***

  Урочистості з нагоди 64-ої річниці Перемоги у Конотопському вузлі розпочалися ще 6 травня. Цього дня у Будинку науки і техніки відбувся святковий концерт самодіяльності, присвячений великій даті. Перед його початком присутніх привітали заступник голови Конотопського теркому профспілки залізничників Наталія МАКАРЕНКО і заступник начальника відділу кадрів дирекції Надія РОМАНЧЕНКО, передавши щирі слова поздоровлення від керівників залізниці та Дорпрофсожу.

  А сам концерт розпочався піснею з промовистою назвою - «Перемога», яку виконав жіночий вокальний ансамбль «Фортуна». Багато оплесків дісталося наймолодшій учасниці концерту Катрусі Запорожченко. Вона заспівала всесвітньовідому «Катюшу».

  Наступного дня своїх ветеранів-фронтовиків вітали колективи підприємств залізничного регіону.

  9 травня представники підприємств вузла взяли участь у загальноміському мітингу-реквіємі «Ніхто не забутий - ніщо не забуто».

  Фото Валерія СКИБИ

  Влас. інф.
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05