РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 16 (1 травня 2009) 

 • Щоб діти влітку не нудьгували

  У ці, по-справжньому весняні теплі дні все більше ми думаємо про літній відпочинок та оздоровлення. Але не лише свій, а й наших дітей. Маємо надію, що наші мрії та плани щодо відпочинку у більшості залізничників здійсняться. Адже про це турбується керівництво нашої залізниці. Її начальник Олексій КРИВОПІШИН видав розпорядження про підготовку дитячих оздоровчих таборів до літнього сезону. Причому згідно із документом вимагається не лише підготовити належним чином наявну матеріально-технічну базу, а й значно розширити її, щоб більше дітей залізничників змогли відпочити та оздоровитись у таборах.

  У Жмеринській дирекції залізничних перевезень належним чином відреагували на це розпорядження. Днями заступник начальника Південно-Західної залізниці начальник дирекції Анатолій ЛЮБІНІН провів робочу нараду у дитячому оздоровчому таборі «Дубки», який з минулого року передано на баланс дирекції. На нараду завітали керівники та голови профспілкових комітетів усіх структурних підрозділів залізниці, які розташовано на території дирекції. Безпосередньо на місцях було визначено об’єкти, приміщення, які необхідно відремонтувати, оновити, і закріплено за ними виконавців робіт.

  Найбільший об’єм робіт належить виконати Жмеринському будівельно-монтажному експлуатаційному управлінню, яке очолює Володимир ЛЕВЕНЧУК. За цим підприємством закріплено окремий спальний корпус, в якому потрібно провести ремонтні роботи. А також фахівцям цього підрозділу належить чимало потрудитись у приміщеннях харчоблоку, пральні, медпункту, оновити басейн та павільйон на зупинній платформі. Значні ділянки робіт «нарізали» будівельно-монтажним поїздам, колійним машинним станціям та локомотивним депо. Втім, кожен структурний підрозділ отримав конкретне завдання, щонайменше - це ремонт кімнати у спальному корпусі.

  - Минулого року ми вже виконували ремонт дитячого табору методом народної толоки, - пояснює голова територіального комітету Жмеринської профспілкової організації Олексій ГРИЦЕНКО. - І вже чимало зроблено для оновлення багатьох приміщень. Найбільше потрудились над цим колективи вагоноремонтного заводу «Експрес», будівельно-монтажного експлуатаційного управління, дистанції електропостачання, вагонного та локомотивного депо та й інших організацій. Тому на другому поверсі спального корпусу ми маємо затишні, обставлені сучасними меблями кімнати, в яких приємно відпочивати нашим дітям. Думається, нинішнього року буде зроблено ще більше. Це дозволить організувати відпочинок дітей у три зміни. Тривалість однієї - 21 день. У кожній із цих змін одночасно перебуватиме до трьохсот хлопчиків та дівчаток. Це набагато більше, ніж торік. Тож дітям наших залізничників не доведеться нудьгувати влітку. А батькам краще працюватиметься, знаючи, що дітлашня має повноцінний відпочинок.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05