РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 16 (1 травня 2009) 

 • Набираємо обертів

  Нелегким був для залізничників І квартал 2009 р., і зумовлено це не лише звичними традиційними для минулих років Різдвяними та Новорічними святами, коли вся країна перебуває на канікулах. У цьому році ситуація ускладнилася нестабільністю в економічній сфері, спадом виробництва та, як наслідок, зменшенням замовників на перевезення вантажів.

  Як розповіла начальник технічного відділу галузевої служби перевезень Уляна СТОЛПАКОВА, при загальному падінні обсягів навантаження майже вдвічі, в порівнянні з І кварталом минулого року, залізниця освоїла і відвантажила ті обсяги, які запланувала на І квартал, та перевиконала планове завдання на 5,6%, тобто навантажила понад план 230,6 тис. т.

  Перевищено планові завдання з таких вантажів, як зерно, на 643,7 т. Всього впродовж кварталу залізниця відвантажила і перевезла більше 1,0 млн. т зернових.

  Не зменшила залізниця і темпи вивантаження. При прискоренні обороту місцевого вагона на 0,2 доби (4,8 години) до плану і виконанні його до рівня минулого року на 15 хв. швидше залізниця вивантажувала на 64 вагони більше планових завдань.

  Більш ніж на 80 тис. т збільшено планові завдання з навантаження вогнетривів, гіпсоматеріалів і металобрухту та на 35,0 тис. т зросли обсяги навантаження цементу та кольорової руди.

  Залишились не освоєними планові завдання з будівельних вантажів та паперу через непред’явлення вантажу вантажовласниками.

  Залізничники сподіваються, що з приходом весни і відновленням робіт з будівництва житла та автодоріг відновиться потреба в будівельних матеріалах, у першу чергу в щебеневій продукції, піску та цементі.

  Сьогоднішні звіти з експлуатаційної роботи підтверджують наші сподівання і вселяють надію, що навантаження будівельних матеріалів досягне 38,5 тис. т проти 28,0 тис. т у березні.

  Не погіршилася в доволі важких умовах і якість роботи, що сприяє зменшенню та економії експлуатаційних витрат. По залізниці ефективно використовувався локомотивний парк, продуктивність якого збільшено до плану на 15,2%, до минулого року - на 10%, завдяки чому експлуатаційний парк локомотивів утримувався на 6,3 одиниці менше, ніж у І кварталі 2008 р., та на 7,9 одиниці менше плану.

  У порівнянні з минулим роком майже на 2 години прискорено до плану просування навантажених вагонів, при тому, що невикористаний порожній рухомий склад, роздислокований на лінійних станціях, простоював в очікуванні навантаження чи регулювання по декілька діб і збільшив обіг вантажного вагона на 0,58 доби (14 годин) до плану і на 1,24 доби (29,8 годин) проти минулого року.

  Відповідно, в зв’язку з довготривалим простоєм порожніх вагонів на станціях, зріс час простою вагонів на 20% до плану, в основному за рахунок січня та лютого. В березні простій транзитних вагонів склав у середньому

  7 год. проти 9,6 год. за квартал.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05