РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 15 (17 квітня 2009) 

 • Обговорено фінансове становище

  На початку поточного тижня начальник залізниці Олексій КРИВОПІШИН провів розширену нараду за підсумками фінансово-економічної діяльності магістралі у першому кварталі нинішнього року.

  У ході наради було відзначено, що на фінансово-економічні справи залізниці значний вплив мало скорочення перевезень вантажів і зниження пасажиропотоку. Проте, не тільки ці чинники мають вплив на цей показник. Так велике значення в економії коштів має бережливе ставлення, зокрема до енергоресурсів. А практика свідчить про те, що далеко не в усіх підрозділах до цього питання ставляться з розумінням. Наприклад, як показали перевірки, зараз, з настанням весни, коли за вікном вже достатньо висока температура повітря, деякі котельні працюють на повну потужність. А це - тисячі даремно витрачених гривень. Також на економічний показник негативний вплив має несвоєчасне введення в дію нового обладнання. Зокрема це стосується тензометричних ваг на ст. Козятин. Обладнання це закуплене вже давно, але не використовується. І такі випадки по залізниці непоодинокі. Гроші витрачені - віддачі немає. А ще начальник залізниці звернув увагу на недостатню роботу щодо зменшення експлуатаційних витрат, тобто їх приведення у відповідність обсягам виконуємих робіт, а також зауважив, що потрібно більш плідно працювати керівникам дирекцій з органами виконавчої влади на місцях щодо компенсації збитків залізниці від перевезення пільгових категорій пасажирів. Обговорені були інші питання.

  Під час наради були заслухані пояснення начальників Київської та Козятинської дирекцій залізничних перевезень Володимира ОСОВИКА та Василя ГОЛОВКА, заступника начальника залізниці - начальника галузевої пасажирської служби Олександра ТолкаЧова та ін.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05