РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (10 квітня 2009) 

 • Місту – міст: Темп робіт не спадає

  Як швидко плине час. Здається, ніби нещодавно розпочали в Києві будівництво залізнично-автомобільного мосту через Дніпро, а, як з’ясувалося, днями дирекція з будівництва мостового переходу відзначила п’яту річницю свого існування.

  Який же сьогодні стан справ на будівництві цього унікального об’єкту? Відповісти на це запитання кореспондент «Рабочего слова» по-просив начальника дирекції Володимира СУХОРСЬКОГО. Ось про що він розповів.

  На сьогодні на будівництві мосту повністю завершено складання, поздовжнє насування прогонових споруд верхового автомобільного проїзду та прогонових споруд залізничного проїзду. Ведеться монтаж водогону в низовій частині автодорожнього проїзду. Виконано укрупнене складання та монтаж металоконструкцій низової автодорожньої прогонової будови. Змонтовано безбаластне залізничне мостове полотно. Як уже повідомляло «Рабочее слово», відкрито робочий рух по мосту.

  На лівобережній залізничній естакаді закінчено будівництво всіх опор та монтаж прогонових споруд, виконано влаштування гідроізоляції баластного корита на 17 прогонових спорудах, влаштовано верхню будову колії. Виконано монтаж прогонових будов.

  На лівобережній автомобільній естакаді повністю завершено будівництво опор, укрупнене складання та монтаж металоконструкцій.

  На будівництві залізничного шляхопроводу для виїзду на вул. Березняківську виконано будівництво опор і монтаж прогонових споруд залізничної складової шляхопроводу під дві колії, змонтовано три ліфтових шахти і виходи до пасажирської платформи. Встановлено 46 опор контактної мережі, влаштовано перильне огородження.

  Із 24 передбачених проектом опор правобережної залізничної естакади завершено будівництво всіх опор, змонтовано 23 прогонові споруди та виконано гідроізоляцію баластного корита на всіх прогонових спорудах. Виконуються роботи з влаштування кабельних містків для прокладання комунікацій та огородження. У розпалі підготовчі роботи для укладання другої колії.

  Проте вистачає й невирішених проблем. Так Київським головним управлінням земельних ресурсів та Київською міською держадміністрацією до цього часу не вирішені питання щодо надання земельних ділянок для винесення з-під забудови гаражів та автозаправної станції на Березняківському шляхопроводі у Дніпровському районі, автостанції «Видубичі» та лабораторії КП «Київський метрополітен», що стримує виконання робіт по спорудженню залізничного шляхопроводу (виїзд на вул. Березняківську) та будівництво залізничної естакади Видубичі.

  А ще Володимир Олексійович розповів про те, що залізнична частина споруди майже готова. Але впроваджувати її в експлуатацію неможливо без автомобільної. Тому основні зусилля сконцентровано саме на ній.

  Взагалі на будівництві мостового переходу працює понад дві тисячі людей. Тільки залізничних підприємств задіяно більш десяти. Це Конотопська, Бахмацька та Старокостянтинівська колійні машинні станції, Вінницький будівельно-монтажний поїзд, Київські та Дарницькі дистанції сигналізації та зв’язку, колії та інші.

  І ще один приємний факт треба згадати. Як свідчить прес-служба Мінтрансзв’язку України, напередодні річниці дирекції Уряд України виділив зі Стабілізаційного фонду Державного бюджету 100 млн. грн. на будівництво у 2009 р. залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у Києві. Це дозволить продовжити виконання робіт, не збавляючи темпів.

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05