РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (10 квітня 2009) 

 • Україна - Молдова. Домовленостей досягнуто. Що далі?

  Днями на ст. Могилів-Подільський відбулась робоча зустріч фахівців Південно-Західної залізниці та Залізниці Молдови, де обговорювались питання подальшої співпраці в процесі перевезення вантажів залізницями країн-сусідів.

  Делегацію столичної магістралі очолював начальник Жмеринської дирекції залізничних перевезень - заступник начальника залізниці Анатолій ЛЮБІНІН. Керівником делегації від молдовських залізничників був перший заступник головного інженера ДП «Залізниця Молдови» Олександр ЗАІКА. До складу робочих груп з обох сторін увійшли провідні фахівці служб комерційної роботи, перевезень, вагонного господарства та начальники двох сусідніх станцій - Могилева-Подільського та Окниці.

  Такі робочі зустрічі відбуваються щороку. Основною темою є визначення шляхів вирішення проблем, які виникають під час передачі вантажів від однієї залізниці до іншої. Нинішня спільна нарада проходила під знаком кризових явищ, які призвели до зменшення вантажопотоків з обох сторін. А відтак і поменшало проблем з їх доправленням через Дністер, де проходить державний кордон. Однак деякі із них залишаються.

  Як і в попередні роки, передача вагонів відбувається на території ст. Могилів-Подільський. Тож молдовськими локомотивами подаються і забираються звідси потяги. Деколи вони очікують состави по кілька годин, і цей час молдовська сторона вважає роботою на нашій залізниці, за що вимагає оплати.

  Обговорювалось під час роботи делегації й питання передачі спеціальних вагонів із завантаженими в них автомобілями. Фахівці домовились дещо спростити цю процедуру. Погоджено також і гнучкий графік роботи тих, хто займається прийомом та передачею вантажів. Коли у нічний час не надходитиме вантажів із нашої сторони, то про це попереджатиме диспетчер із Жмеринки своїх колег у Кишиневі. Тоді не направлятимуться до Могилева-Подільського агенти з прийому вантажів та контролери. Досягнуто домовленостей і з інших питань, що дозволить надалі краще співпрацювати залізничникам сусідніх країн. Сподіваємося…

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05