РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (10 квітня 2009) 

 • «Чи не відмінили електричку?» Про це підкаже веб-сайт

  Доводиться визнавати, що випадки зміни запланованого графіка руху приміських пасажирських поїздів на залізниці, хоч рідко, але трапляються. І від цього нікуди не дітися, бо виникають вони, частіше за все, через об’єктивні причини.

  Це і суттєві зміни пасажиропотоків, і закриття дільниці для проведення ремонтно-колійних робіт, і таке інше. Хоч залізничники постійно інформують пасажирів про зміни у графіку руху приміських потягів - вивішують об’яви, оголошують по гучномовному зв’язку, - та майже завжди пасажир дізнається про ці зміни безпосередньо на платформі, коли прогаяний час вже не повернути. І, на жаль, такі факти непоодинокі.

  А чи не можна інформацію про зміни у графіку руху приміських поїздів надавати пасажирам заздалегідь? З таким запитанням звернулися відвідувачі веб-сайту Південно-Західної залізниці до її керівництва. На цей запит позитивно відреагували в інформаційно-обчислювальному центрі магістралі. Фахівці центру розробили єдину систему вводу та коригування розкладу руху приміських поїздів для працівників пасажирських секторів усіх дирекцій та служби приміських пасажирських перевезень.

  В зв’язку з впровадженням цієї системи перший заступник начальника залізниці Віталій ЖУРАКІВСЬКИЙ видав розпорядження, яким зобов’язав призначити відповідальних осіб у дирекціях залізничних перевезень і в службі приміських пасажирських перевезень за введення та передачу даних згідно з інструкцією. А регіональним інформаційно-обчислювальним центрам у разі необхідності надати роз’яснення відповідним фахівцям.

  Систему створено під керівництвом і за безпосередньої участі в. о. начальника ІОЦ Анатолія ГРУШКА. Поштовхом для її розробки стало масове звернення відвідувачів сайту столичної залізниці, які бажають мати достовірну інформацію щодо змін графіка руху приміських поїздів. Інформація на веб-сайт Південно-Західної магістралі надається стосовно руху всіх приміських поїздів на всіх маршрутах з усіх п’яти дирекцій. Зараз у ній відображаються лише суттєві зміни у розкладі руху поїздів. Проте система вдосконалюється, і в найближчій перспективі планується розширити її можливості, що дасть змогу під час ремонтно-колійних робіт на залізниці оперативно реагувати на всі «коливання» графіка руху приміського залізничного транспорту.

  Анатолій НИКИФОРІВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05