РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (10 квітня 2009) 

 • З почуттям високої відповідальності


  (зліва направо) начальник ВП-3172 Іван ЮЩЕНКО та екіпаж поїзда Василь ВОЗНЮК, Микола ГОЛОВІЙЧУК, Валентин НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ, Василь КУПРИНЕНКО

  У колективі Коростенського відбудовного поїзда №3172 працюють люди, які вже добре, як мовлять, відшліфували навички своєї праці, відтак на виїздах діють оперативно і злагоджено. Власне, за словами начальника підрозділу Івана ЮЩЕНКА, кожен із працівників відбудовного поїзда має усвідомлювати, наскільки важливе завдання покладене на підрозділ. І коли поїзд вже виїхав на місце, приміром, аварії чи сходу, то робота має бути виконана не лише професійно, а й швидко. Щоб у найкоротший термін відновився рух транспорту.

  Коростенський відбудовний поїзд - один із кращих на залізниці. Має надійне технічне оснащення - необхідну тягову техніку, крани для підйому рухомого складу, такелажний вагон із накаточним обладнанням, автогенним і електрозварювальним устаткуванням та багатьма пристроями, необхідними в роботі. А ще тут у робочому стані вагон-електростанція з гідравлічною установкою, вагон для перевезення спеціалістів. До речі, якщо людям доводиться виїжджати працювати на тривалий час, то про умови проживання їм турбуватися не потрібно, бо є вагон з усім необхідним з побутової точки зору.

  Немаловажним є й те, що в колективі постійно дбають про надійність техніки, про те, щоб ця технічна «швидка допомога» була завжди у повній готовності. Працівники ВП можуть похвалитися своїми напрацюваннями, розробленими для поліпшення роботи: раціоналізаторська думка у відбудовників не дрімає.

  Кожен виїзд відбудовного поїзда на ліквідацію транспортних «сюрпризів» - це своєрідний екзамен для колективу, в ході якого перевіряється вся його підготовча робота, професіоналізм і вміння швидко зорієнтуватися в екстремальних умовах. Іван Ющенко говорить, що йому доводиться працювати з дійсно надійними людьми. В усьому може покластися на свого заступника Володимира ВАСЯНОВИЧА, якому не раз доводилося бувати в різних екстремальних ситуаціях. Саме Васянович із групою працівників їздив у непросте відрядження на Львівську залізницю брати участь у ліквідації катастрофи із цистернами.

  Іван Олексійович, як одне з найтяжчих випробувань, що випали на його трудову біографію, згадує участь у ліквідації аварії на ЧАЕС. У травні 1986 р. він працював на ст. Товстий Ліс.

  Зрозуміло, все це - нелегкі випробування, які загартували характери відбудовників. Нині їм часто доводиться брати участь і в, так би мовити, будівельних операціях. Цьогоріч допомагали, скажімо, мостобудівному поїзду, який ремонтував мости на Тетерівському напрямку. Окрім проведення господарських робіт, звісно ж, - і виїзди на ліквідації сходів. Серед людей, які ніколи не розгубляться у складній ситуації, а завдяки своєму професіоналізму діють оперативно, керівник називає машиністів крана Василя Куприненка і Валентина Невмержицького. Про готовність техніки бездоганно дбають електрогазозварник Микола Головійчук, токар Петро Грабовець і ще багато інших працівників. Власне, у ставленні людей до роботи, в їхній небайдужості до того, що вони роблять і, зрозуміло, у почутті високої відповідальності і є секрет успіху цього невеликого підрозділу. Відрадно, що їх справи не лишилися не поміченими, а гідно відзначені, адже перемога в галузевому змаганні залізниці для коростенських відбудовників - чималий успіх.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05