РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (3 квітня 2009) 

 • Конкурс провідників: Шанс для перемоги


  квіти - переможцю від заступника начальника залізниці Івана Солов’я та заступника голови Дорпрофсожу Олександра Чабаненка

  Відбувся другий, завершальний тур конкурсу за звання «Кращий провідник» на Південно-Західній залізниці. Серед завдань - знайти відповідь на питання, що цікавлять не тільки залізничників, але й тих, для кого вoни працюють, - пасажирів. Хто кращий серед провідників пасажирських вагонів та вагонів моторвагонного рухомого складу в поїздах підвищеної комфортності? Вісім представників цієї важливої професії представляли столичну магістраль. Вони пройшли досить серйозні попередні випробування у відбіркових турах. І повинні були дати відповідь на фахові запитання.


  переможці змагання - Олег ТАМУСЯК, Аліна ЯНЧЕВСЬКА, Ольга БОЛОТНЕНКО, Віталій ФЕДЧУК

  Потрібно було продемонструвати ерудицію та знання, уміння діяти в непростих ситуаціях, що нерідко зустрічаються у їхній роботі. І можна сказати, що завдання наші юнаки та дівчата виконали. Принаймні вони намагалися перемогти. І настільки, що поважному журі визначитися було нелегко. Адже потрібно обрати лише трьох, які в травні будуть захищати честь Південно-Західної залізниці у загальноукраїнських змаганнях провідників. На цьому особливо наголосив заступник начальника Південно-Західної залізниці з кадрів і соціальних питань Іван СОЛОВЕЙ.

  - Не забувайте, - мовив він, вітаючи учасників конкурсу, - що ви представляєте найбільшу залізницю в Україні. А нинішнє змагання і демонстрація того, що ви можете, - то репетиція перед травневим конкурсом Укрзалізниці. Ми на вас покладаємо велику надію. І, ясна річ, сподіваємося на перемогу!

  Після такого напуття конкурс отримав енергію суперництва, а учасники - бажання показати, на що вони здатні. На першому етапі творчі партнери розпочали з’ясовувати рівень своїх знань за методикою тестування. Вони отримали по десять запитань, на які потрібно було впродовж двадцяти хвилин надати правильні відповіді. Але враховувалися не тільки точність, а й оперативність. За професійне володіння ситуацією та належне реагування додавалися заохочувальні бали.

  Наступне завдання викликало пожвавлення серед учасників і численних груп підтримки. Бо колеги по провідницькому цеху пропонували один одному вирішити нестандартну ситуацію, безпосередньо пов’язану з їхньою роботою. Справжню майстерність і творчий підхід до вирішення проблеми показала провідник поїзда підвищеної комфортності Аліна Янчевська. Так пасажирка без квитка з трьома дітьми за п’ятнадцять хвилин повинна була сісти у потяг. Питання, які вона весь час ставила перед провідником, не застали зненацька Аліну. Вона кваліфіковано і професійно дала на них відповідь. Саме ця сценка викликала пожвавлення аудиторії і принесла учасниці додаткові бали. З розмови з Аліною Янчевською ми з’ясували, що вона мріяла з дитинства стати залізничницею. Можливо, тому її образ, знання, зовнішній вигляд є втіленням мрій справжньої провідниці.

  Цікаво, що лідери визначилися уже в другому конкурсі, але ще залишалося два конкурси. Тому хвилювання не полишало учасників навіть під час перерви. Коли було розпочато третій конкурс, лідерство захопили представники станції Жмеринка. Більш того, до останнього моменту не було відомо, хто переможе. І от - напружена боротьба позаду. Лічильна комісія провела підрахунок балів. До уваги брали, перш за все, знання нормативних документів, правил пасажирських перевезень, етики поведінки. Важливим було завдання - владнати конфліктну ситуацію із пасажирами.

  Заступник начальника Південно-Західної залізниці з кадрів і соціальних питань Іван Соловей оголосив підсумки змагання та імена переможців. Він не приховував задоволення - конкурс провідників засвідчив: під час фінальних змагань спеціалісти столичної магістралі мають добрі шанси вибороти першість.

  Тож перше місце посів провідник вагонної дільниці ст. Хмельницький Олег Тамусяк, друге - провідниця вагонної дільниці ст. Хмельницький Ольга Болотненко, третє - провідник вагонної дільниці ст. Жмеринка Віталій Федчук. Кращим провідником у приміському сполученні стала Аліна Янчевська, яка працює в моторвагонному депо Фастів. На переможців конкурсу чекає участь у фінальному турі. Він відбудеться у травні.

  Перший заступник начальника галузевої пасажирської служби Південно-Західної залізниці Олександр ЯСИНЕЦЬКИЙ зауважив, що конкурс провідників своєї мети досяг. Він показав, що кращими стають ті спеціалісти, які діють творчо. Цілком ймовірно, що методи і підходи, які було продемонстровано на конкурсі, можна застосовувати під час прийому на роботу провідників. А побажання одне - любити свою справу. І це дасть шанс для перемоги. Допоможе досягти висот майстерності.

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05