РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 12 (27 березня 2009) 

 • Приїхали? Із власної кишені

  З кінця 2008 - початку 2009 р. почастішали випадки крадіжок майна залізниці. Очевидно, про корпоративну відповідальність, елементарну порядність вповні забули керівники підприємств (втративши пильність, не бачать в себе «під носом» потенційних крадіїв). Отже, намагаючись урвати, члени локомотивних бригад з моторвагонного депо Чернігів, локомотивних депо Дарниця, Козятин, Жмеринка дозволяють собі злити з паливного бака дизельне пальне за багатьма методами.

  Тягнуть безпосередньо з паливної магістралі локомотива, матеріального складу, комори тощо. Іноді логіка злодюжок вражає. Один працює на добре оплачуваній роботі, наприклад, на посаді машиніста тепловоза, але втрачає її через солярку. Закінчивши зміну, він зливає з паливного бака «власного» локомотива кілька десятків літрів дизельного пального і… попадає до рук міліції або відомчої охорони. А там - притягнення до кримінальної відповідальності. Автоматично - звільнення з роботи. До керівників, які дозволяють собі втрачати пильність у справі забезпечення схоронності майна залізниці, цілком зрозуміло, застосовуються адміністративні стягнення.

  За оперативною інформацією, наданою співробітниками Лінійного управління МВС України на Південно-Західній залізниці, нещодавно випробували злодійську фортуну саме локомотивники. У випадку, коли спільно діяли машиніст тепловоза ЧМЕ-3Т із оборотного депо ст. Фастів-2 Ц. та його помічник Х., було поцуплено 200 літрів пального. Апетит у ділків розігрався на одній з колій вантажного двору ст. Біла Церква. Проте урвалося їхнє «щастя». Хапуг схоплено на місці злочину. Можливо, Ц. та Х. змогли б уникнути відповідальності. Дуже зухвало діяли злодюжки, зливаючи декілька десятків літрів із бака. Але, як свідчить народна мудрість, скільки б нитці не витися…

  Певен, час вже керівникам підприємств, профспілковому активу, ветеранам-активістам роз’яснювати людям: все, що робиться на нашій магістралі, спрямовано на покращення виробничих і побутових умов залізничників, для забезпечення безпеки їхньої праці, врешті-решт на те, щоб їхня зарплата була конкурентноздатною в наш непростий час. А від цього залежить добробут багатьох сімей. Важливо допомогти зрозуміти: взявши, на думку деяких, те, що «погано лежить», вони беруть врешті-решт із власної кишені.

  Іван СОТНИКОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05