РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 12 (27 березня 2009) 

 • На зв’язку – Конотоп: Перемагати стало традицією

  Піддаватися панічному настрою з приводу економічних негараздів було б помилкою. Це - не безвихідь. Складно, важко, та працювати треба. І коли взяти роботу залізничників Конотопської дирекції, то початок року для них пройшов під гаслом «Не здаватися!». Дирекція в січні й лютому завдання відправки вантажів виконала. Так само намагалася справитися вона і з планом навантаження в березні.

  12 березня 2009 р. увійде в місцеву залізничну історію обов’язково. Цього дня трудовому колективу дирекції вручено перехідний прапор переможця галузевого змагання і диплом за перше місце. Нагороди вручали заступник начальника головного управління перевезень Укрзалізниці Микола ТОПЧІЄВ і заступник начальника Південно-Західної залізниці - начальник служби перевезень Іван ФЕДОРКО.

  Вітаючи конотопчан, Микола Топчієв пригадав, що таку почесну місію від керівництва галузі і профспілки залізничників він мав у 2006 р. Приємний факт: перемагати тут стає вже традицією. На його думку, основне своє завдання - забезпечувати безперешкодний і швидкий пропуск вантажів та перевезення пасажирів на магістралі Київ - Москва - дирекція виконує бездоганно. А запорукою успіху є «здоровий, міцний, творчий колектив залізничників з нормальним керівництвом».

  Микола Топчієв, коротко охарактеризувавши основні проблеми роботи галузі у кризовий період, підкреслив, що основним завданням сьогодні є економія і зменшення експлуатаційних затрат.

  Про славні трудові традиції говорив й Іван Федорко. Їх започатковано в минулі десятиліття, у роки, коли цей структурний підрозділ залізниці очолювали Борис Олійник, Анатолій Сорока й Іван Назаренко, зараз вони примножуються та міцнішають, естафету високого професіоналізму, самовідданості залізничній справі підхоплює молоде покоління залізничників. Але одну традицію, на його думку, слід ламати. Це - вручати прапор переможця галузевого змагання конотопчанам не через два, а щороку за заслуги перед галуззю. Присутнім у залі така пропозиція сподобалася.

  Від залізничників регіону виступив заступник начальника Південно-Західної залізниці - начальник Конотопської дирекції залізничних перевезень Дмитро КУШНІР. Він подякував керівництву галузі за високу нагороду, зауваживши, що успішний підсумок року - це результат роботи всіх залізничників регіону: працівників станцій, локомотивних і вагонних депо, дистанцій сигналізації та зв’язку, електропостачання, колії, захисних лісонасаджень, колійних машинних станцій, будівельно-монтажного експлуатаційного управління, відбудовного поїзда. Без злагоди, взаєморозуміння і взаємопідтримки на успіх можна було б і не розраховувати.

  На фото: диплом за зайняте перше місце у галузевому виробничому змаганні 2008 року вручає начальникові Конотопської дирекції залізничних перевезень - заступнику начальника Південно-Західної залізниці Дмитру КУШНІРУ заступник начальника головного управління перевезень Укрзалізниці Микола ТОПЧІЄВ.

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05