РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 12 (27 березня 2009) 

 • На порядку денному - підготовка до літа

  Хоча за вікнами ще доволі прохолодно, без будь-яких сумнівів літо прийде своєчасно. Тому, щоб воно не застало залізницю несподівано, вже заздалегідь розпочалася підготовка до спекотної пори року. Першим іспит на готовність до літніх перевезень доведеться витримати пасажирському та вантажному паркам тягового рухомого складу (ТРС), а також кранам на залізничному ходу.

  З метою перевірки їхнього технічного, протипожежного, санітарно-гігієнічного та культурного стану начальник залізниці Олексій КривопІшин своїм наказом зобов’язав провести з 1 квітня по 15 травня 2009 р. весняний комісійний огляд ТРС, у тому числі локомотивів запасу Укрзалізниці і кранів на залізничному ходу.

  Відповідно до вимог наказу всі начальники локомотивних депо повинні призначити склад комісій для проведення огляду ТРС в підлеглих підрозділах. До складу комісій мають ввійти представники пожежного нагляду.

  У період комісійного огляду ТРС головам комісій необхідно додатково перевірити готовність пунктів технічного обслуговування локомотивів та моторвагонного рухомого складу, наявність на ТРС засобів пожежогасіння, їх справність та комплектність. Також з локомотивними бригадами буде проведено співбесіди щодо знань пристроїв та правил експлуатації локомотивів влітку, наказів та розпоряджень з безпеки руху поїздів, правил пожежної безпеки та користування засобами пожежогасіння.

  Начальнику служби матеріально-технічного забезпечення поставлено завдання вжити заходів щодо забезпечення локомотивних та моторвагонних депо запчастинами й матеріалами для ремонту ТРС та кранів на залізничному ходу.

  Контроль за виконанням наказу покладено на заступника начальника залізниці по рухомому складу та матеріально-технічному забезпеченню.

  Геннадій СЕРГЕЄВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05