РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 11 (20 березня 2009) 

 • Пісенна палітра коростенців

  То високими, то низькими переливами ллється пісня, зворушуючи найтонші струни душі. Від того стає радісно й світло, й хоч на якусь мить відходять на другий план клопоти повсякдення. І про них не хочеться думати, а тільки про щось прекрасне і величне, коли слухаєш виступи зі сцени аматорів Коростенського будинку науки й техніки. Втім, у самодіяльних митців зараз теж на душі піднесення. А особливо ж у представників хорового колективу. І радіти у них привід є, адже перемоги в конкурсах трапляються не щодня. А тут так високо оцінили їх мистецькі старання - друге місце в конкурсі-огляді колективів художньої самодіяльності Південно-Західної залізниці.

  Хоровий колектив, який очолює Микола ДІДКІВСЬКИЙ, завоював прихильність у жюрі і глядачів невипадково, адже в ньому творча доля підібрала виконавців з сильними вокальними здібностями. Вони добре відомі коростенцям, адже без їх чарівного співу не обходиться жодне масове свято. Однак у Києві в перемогу на конкурсі свій вагомий внесок зробив кожен учасник хору. Як і під час виконання віночку пісень, представлених на цьому заході, кожен самодіяльний митець вклав часточку своєї душі.

  До речі, в репертуарі хору чимало цікавих творів. Про Україну, і про її славне історичне минуле, про козацькі походи. А є й пісня «На Чорнобиль журавлі летіли». Той біль, про який йдеться у пісні, коростенці відчули на собі. І ось уже 20 літ він не стихає. Зрозуміло, що пісня, яка йде від самого серця, не може лишити байдужими глядачів.

  Як сказала директор Коростенського будинку науки і техніки Валентина ШИШКІНА, колектив учасників художньої самодіяльності останнім часом дещо обновився, додалося солістів хору, створено ще й жіночий квартет.

  Дитячі танцювальні колективи теж оновлюються, адже старші учасники, після закінчення школи, залишають, як правило, гуртки. Отож набирають нових, яких теж навчають, і згодом найталановитіші з них вже показують гарні результати на сцені. І хоч нагода бувати в поїздках випадає не щодня, але коростенські аматори полюбляють подорожувати. І поїздку на огляд-конкурс до Києва сприйняли з радістю. Це була гарна нагода показати себе і, звісно ж, подивитися, чим живуть інші творчі колективи залізниці. А найчастіше учасники художньої самодіяльності Коростенського будинку науки і техніки зустрічаються зі своїми коростенськими залізничниками під час проведення різних святкових заходів, приїжджають самодіяльні митці з концертами і на станції, і на залізничні підприємства. Їх концертний доробок завжди багатий і складається з різножанрових номерів. У хоровому колективі чимало працівників залізниці, які у вільний від роботи час ось вже багато літ співають у хорі. Є й люди, котрі раніше працювали в залізничних підрозділах, а нині - на заслуженому відпочинку. Однак продовжують співати, бо захоплення піснею - це на все життя. Усі учасники хору - люди, віддані пісенній творчості, бо вона їм допомагає і в праці, і в житті.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05