РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 11 (20 березня 2009) 

 • Жага творчості

  Довільно, на вибір, як завгодно, за бажанням» перекладаються з латини слова «аd libitum». Саме таку назву обрали п’ять років тому солісти чоловічого гурту, вирішивши співати разом, без супроводу музичних інструментів. Руслан Муштаєв, керівник групи, розповідає, що виступили у міському Палаці культури з піснею «В’юн над водою». Слухачам сподобалося. Далі був День залізничника - співали попурі відомих пісень радянського часу - «Рідна мати моя», «Тбілісо», «Песня остается с человеком»… І теж успіх. З тих пір жоден серйозний концерт на вузлі не проходив без ансамблю.

  А вже скоро прийшло визнання й на загальнозалізничній сцені. У минулому році «Аd libitum» представляв Південно-Західну на заключному етапі огляду художньої самодіяльності в Харкові, зайнявши друге місце в номінації «Ансамбль естрадного жанру». У виконанні конотопчан прозвучала народна пісня «Чорноморець». Правда, естрадним їх колектив назвати можна лише умовно - в репертуарі переважають фольклорні твори. Рік тому, наприклад, на конкурс залізничної самодіяльності «Аd libitum» підготував «Гаю, гаю, зелен розмаю».

  В ансамблі сьогодні, крім Руслана Муштаєва, - Олек-сандр Єрьомін, Ігор Комас, Максим Яценко й Олексій Чернишов. Звукооператор - Дмитро Кошелєв. За словами керівника, гурт можна б поповнити, та «немає хлопців співаючих». «Шукаємо таланти», - говорить Руслан.

  І не просто таланти. Потрібні люди, які можуть так само жертвувати вільним часом заради пісні, після роботи, а більшість їх працює на залізниці, йти на репетиції, на свої кошти купувати обладнання й сценічний одяг. Потрібна жага творчості.

  Слухати «Аd libitum» доводилося неодноразово. Спершу здавалося, що ансамбль наслідує відому російську групу «Доктор Ватсон». Пізніше - що «Піккардійську терцію». Не помилився. Львівський колектив справді має вплив, але в кожну пісню конотопчани «вносять своє», не переспівують. На підготовку номера витрачають до двох місяців. Теоретичну основу готує Руслан Муштаєв - аранжування, ноти, траплялося на компакт-диск своїм голосом записував чиюсь партію - його вокальний діапазон дозволяє це робити. А потім - репетиції й репетиції. Тому в репертуарі колективу пісень небагато. Та коли вже виступ - то неодмінно успіх!

  Руслан Муштаєв за віком ледь переступив тридцятирічну межу. Уже встиг відзначити двадцятиліття творчої діяльності. Правда, на сцену вийшов ще раніше - у складі ансамблю «Світлячок» вузлового залізничного клубу імені Луначарського. Запитую, чи так само співає його восьмирічний Максим. «Співав, - говорить Руслан, - у «Зорьке» («Зорька» - дитячий оздоровчий табір Конотопської дирекції - авт.). Але тепер хоче бути або художником, або єгиптологом. Чомусь захопився історією древнього Єгипту…»

  Творчих планів у Муштаєва, в ансамблю «Аd libitum» багато. Наприклад, виконати відомий хіт «Подмосковные вечера», поїздити з концертами, додати в репертуар власні пісні. «Планів - безліч, - підсумовує розмову Руслан. - Багато планів, та часу обмаль».

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05