РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 15 (14 квітня 2006) 

 • На Сирці - зміни! Транспортні...

  З метою зацікавлення колективів структурних підрозділів у створенні та вдосконаленні навчальної бази з питань охорони праці та покращення якості навчання, надання допомоги у створенні кабінетів охорони праці, оснащення їх сучасними засобами навчання і перевірки знань на залізниці в 2007 р. проводився огляд-конкурс. Його тема - краща організація та проведення навчання з питань охорони праці.

  В ході цієї акції взяли участь структурні підрозділи всієї залізниці. Згідно з Положенням, на конкурс було надано альбоми, пояснювальні записки щодо оснащення кабінетів охорони праці, кількості працівників, які пройшли інструктажі, навчання і перевірку знань. А також - інформацію про наявність фільмотеки, бібліотеки нормативних актів з питань охорони праці, кількості і якості відзнятого матеріалу тощо.

  Членами головної комісії залізниці разом із спеціалістами служби охорони праці оглянуто кабінети охорони праці, які було представлено на конкурс галузевими службами і дирекціями.

  Конкурс показав, що в підрозділах служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, локомотивній та пасажирській службах проведено значну роботу з покращення організації роботи кабінетів охорони праці, розвитку навчальної бази.

  Враховуючи проведені заходи зі створення навчальної бази з питань охорони праці, відзначаючи велику роль навчання у профілактиці виробничого травматизму та у відповідності з рішенням головної комісії Південно-Західної залізниці щодо проведення огляду-конкурсу, наказом начальника залізниці присуджено:

  - Перше місце з врученням диплому першого ступеня і грошової винагороди в сумі 10 тис. грн. - Жмеринській дирекції залізничних перевезень;

  - другі місця з врученням дипломів другого ступеня і грошових винагород у сумі 5 тис. грн. кожному - вагонній дільниці Хмельницький, будівельно-монтажному експлуатаційному управлінню ст. Жмеринка;

  - Треті місця з врученням дипломів третього ступеня і грошових винагород у сумі 3 тис. грн. кожному - Хмельницькій дистанції сигналізації та зв`язку, Дарницькій дистанції електропостачання, Вінницькій дистанції колії.

  У наказі відмічено роботу зі створення навчальної бази з охорони праці в Козятинському будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні, Коростенському будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні, вагонній дільниці Жмеринка, локомотивному депо Гречани, Дарницькій дистанції колії.

  Керівникам структурних підрозділів - переможців огляду-конкурсу на кращу організацію навчання з питань охорони праці - дозволено використати 20% від суми винагороди для преміювання працівників, які відзначилися в ході огляду-конкурсу, 80% використати для подальшого покращення стану кабінетів охорони праці.

  Анатолій РОМАНОВ, спецкор. «РС»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05