РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 9 (11 березня 2009) 

 • Неповторні, працьовиті, найкращі

  - Таких сумлінних і надійних спеціалістів, як наші колеги-жінки - пошукати треба, - характеризує своїх співробітниць Сергій ЧУМАК. - Можу запевнити, кожна з них - неповторна за своїми душевними якостями, за вдачею.


  Зізнаємося відверто, нам здавалося, що ремонт вантажних вагонів і жіноча праця - речі, так би мовити, не зовсім сумісні. Проте головний інженер вагонного депо Дарниця Сергій Чумак переконав нас в іншому.

  - Про начальника виробничо-технічного відділу Інну ЧИСТЯКОВУ можу сказати - толковий грамотний спеціаліст, чуйна людина, яка завжди прийде на допомогу. Окрім того, ще й турботлива мати. Виховує двох дітей: хлопця й дівчинку. До речі, й рідна сестра, Людмила Рогозіна, працює на залізниці начальником сектору інспекції з контролю виконання при начальнику залізниці.

  Головний технолог Людмила Антоненко - людина, яка душею віддана залізниці: вона понад 20 років працює в техвідділі. В неї і родина залізнична: чоловік і син працюють на Дарницькому вагоноремонтному заводі.

  Інженер-технолог Інна ЧУМАК відповідає за введення в експлуатацію нового обладнання, потомственна залізничниця. Батько, Святослав Дмитрович Главацький, був головним механіком і головним енергетиком депо Дарниця. Мати, Валентина Михайлівна, працювала медсестрою в залізничній лікарні. Інна Святославівна виховує двох хлопчиків 14 і 6 років.

  Дуже серйозна справа у Аліни ГРІНЧУК. Вона - інженер-технолог по спорудах і будовах депо. Добра, чуйна людина. Її батьки також працюють на нашому підприємстві. Мати - економіст, батько - інженер техвідділу.

  Інженер-технолог Тетяна ЮДАКОВА працює разом із головним технологом, вона нещодавно в депо, за направленням із Львівської залізниці. Її посада є дуже відповідальною, вона займається виключенням вантажних вагонів із робочого парку. Влилася в колектив швидко, виявляє ділові якості. За характером - добра, лагідна жінка.

  Юрисконсульт Любов ШЕРЕМЕТ вирішує всі юридичні проблеми депо. А справ багато - у сфері оренди, приватизації, оформлення документів на оренду майна тощо. Вона - душа товариства, весела, товариська.


  Ніна МАРТИНЮК

  Головний бухгалтер Ніна МАРТИНЮК - теж грамотний і досвідчений фахівець, близько 20 років працює в депо, на посаді головбуха - з 2002 р. Дочка теж працює в депо бухгалтером. Нещодавно народила доньку, так що Ніна Олександрівна - вже бабуся. Ось такі у нас жінки - неповторні, працьовиті, найкращі!

  Анатолій РОМАНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05