РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (2 березня 2009) 

 • Агов, відправнику!

  За дванадцять місяців 2008 р. по Коростенській дирекції було відправлено майже 288 тис. вагонів з різною продукцією. Переважно з будівельними, лісними вантажами, нафтопродуктами. За 2007 р. ця цифра сягала понад 290 тис. вагонів. Минулорічне зменшення відправлень припало на два останніх місяці року. Причина - відомі кризові явища в економіці. А з початку року коростенці працювали постійно в умовах зростання відправлення вантажів.

  Але вже почався 2009 р., який для держави в цілому легким не передбачається. Зрозуміло, це зовсім не привід, щоб опускати руки і бездіяти, навпаки потрібно шукати нових підходів у роботі. Як же нині працює комерційний відділ дирекції, які шляхи знаходять фахівці з метою поліпшення співпраці з вантажовідправниками? Як і де шукати нових клієнтів? Про це запитуємо начальника комерційного відділу Леоніда ГРОНСЬКОГО. Як розповів Леонід Кимович, у Коростенській дирекції активно проводиться робота із залучення нових клієнтів. Зокрема, здійснюється анкетування підприємств області усіх форм власності, вивчаються ринки збуту, пропозиції вантажовласників щодо покращення співпраці. Водночас організовують зустрічі з вантажовласниками, під час яких обговорюються умови залучення додаткових обсягів перевезень та переведення вантажопотоків з автотранспорту на залізничний. У січні, приміром, зустрічалися з представниками ТОВ «Агробудіндустрія», ЗАТ «Хміль», ПП «БВМ», ВАТ «Юнігран».

  Нинішнього року розпочало роботу ВАТ «Малодивлинський кар’єр» на станції Білокоровичі. У результаті цієї співпраці буде можливість відвантажувати по 50 вагонів продукції в середньому щомісячно і відповідно додатково отримувати 110 тис. грн. доходних надходжень. Серед нових відправників варто назвати наступних: планують відвантажувати лісові вантажі по станції Ірша ТОВ «Терлиця» та ДП «Малинський лісгосп АПК». За підрахунками фахівців, у результаті буде можливість відвантажувати 20-30 вагонів на місяць й отримувати від 74 до 115 тисяч грошових надходжень. На станції Лугини планує працювати ТОВ «Роял Голд», що раніше користувалося послугами автотранспорту.

  Як зазначив Л. Гронський, по дирекції прийнято план з переведення вантажопотоків з автомобільного на залізничний транспорт на 2009 р. Згідно з планом, ДП «Ємільчинський лісгосп АПК» по станції Яблунець планує додатково відвантажити залізничним транспортом 200 вагонів або 6500 тонн вантажів.

  Звісно, є в дирекції і вантажовідправники, з якими співпрацюють вже не один рік. І хоч в деяких, зокрема щебеневих кар’єрів, обсяги відправлень наразі знизилися, однак є надія, що із поліпшенням економічної ситуації в державі в цілому і ці відправлення йтимуть на попередньому рівні.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05