РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (2 березня 2009) 

 • «Світить» машиністу строк

  За минулий тиждень було зареєстровано 82 злочини та правопорушення. Працівників міліції бентежить ситуація, що складається з розповсюдженням наркотиків та незаконним обігом зброї. Зареєстровано 20 злочинів, зокрема чотири факти збуту наркотиків, сім злочинів у сфері незаконного обігу зброї, вилучено три одиниці холодної зброї та 63 набої різного калібру.

  Також оперативними службами здійснено низку заходів, що стосуються збереження майна підприємств залізничного транспорту. Так на ст. Біла Церква було затримано членів локомотивної бригади тепловоза, які встигли злити з паливного баку 200 л дизельного палива. Це не перша крадіжка лихварів, вони і раніше займались цим «бізнесом» та продавали по чотири гривні за літр. За цим фактом порушено кримінальну справу за ч.3 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). На даний час ведеться слідство.

  Досить часто надходять повідомлення про крадіжки та пошкодження майна в електричках та поїздах. Ось нещодавно на ст. Тетерів громадянин Н. виніс із вагона чотири сидіння, чим завдав збитки Південно-Західній залізниці на суму 2400 грн. Як з’ясувалося в ході слідства, громадянин Н. не має постійного місця проживання, зловживає алкоголем та неодноразово засуджений, переважно за крадіжки.

  Деякі злочинці забувають, що електропоїзди є засобами підвищеного ризику. От тому зняття та викрадення повітророзподільника гальмівної системи вагона - це не тільки нанесення фінансових збитків, а ще й небезпека для людей. Лінійним управлінням на Південно-Західній залізниці УМВС України на залізничному транспорті порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України (крадіжка).

  Надія БАГРІЙ, прес-секретар Лінійного управління на Південно-Західній залізниці УМВС України
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05