РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (2 березня 2009) 

 • Тотальний контроль за… електрострумом

  - Щомісяця, - говорить начальник регіонального відділу енергозбуту Вікторія НЕЧИПОРУК, - лише для цієї категорії споживачів (сторонніх споживачів та населення) ми отримуємо близько 3,5 млн. кВт/год. електроенергії. А загалом у нас таких клієнтів майже три тисячі, і це без урахування споживачів, що входять до структурних підрозділів залізниці.

  Укладаючи угоди із споживачами на постачання електроенергії, фахівці відділу одночасно контролюють виконання умов договорів та відповідних нормативних актів, своєчасну оплату за спожиту електроенергію. І сьогодні, за словами начальника відділу, найвагомішим показником у роботі їхнього колективу є зниження понаднормативних витрат електроенергії. Так лише за останні роки на їхній дільниці ці витрати знизилися на 7%.

  - Звичайно, ми не стверджуємо, що у нас сьогодні зовсім немає боржників, - говорить Вікторія Валеріївна. - Основні наші боржники - це здебільшого населення. Якщо людина з тих чи інших причин не може заплатити борг, то намагаємось у таких випадках йти клієнтам назустріч. Цей борг ми реструктуруємо на певний період, скажімо, на півроку. Але здійснюємо за умови, що споживач регулярно платитиме поточні рахунки за спожиту електроенергію. І такий підхід дає належні результати. Якщо ж виникають спірні питання, то вирішуємо їх у судовому порядку. Це вже робота для наших юристів.

  Контроль за використанням електроенергії та недопущенням безоблікового її споживання здійснюється регулярно штатними співробітниками. Щоденно з перевірками на об’єкти споживання виїздить шість-сім працівників відділу, а бувають дні, коли на дільницю вирушає мало не весь підрозділ. І результатом такого тотального контролю є значне зниження випадків порушення правил користування електроенергією

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05