РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (2 березня 2009) 

 • Не слабаки з Хутора Михайлівського


  Станіслав ВІТВИЦЬКИЙ (на фото зліва) та оператор котельні Олег Мазур.

  Загальна довжина колії, закріпленої за Хутірмихайлівською дистанцією, - 600 кілометрів. Ще донедавна середня балова оцінка її утримання перевищувала 100 балів. Досить низький показник, коли брати до уваги, що половина колії лежить на головному ходу. Правда, до головного «вектора» претензій не було - тут виконано модернізацію. Але в кутках і закутках на дерев’яних шпалах швидкість руху поїздів падала до двадцяти кілометрів на годину.

  Та крига вже скресла. Як свідчать останні дані, бальність знизилася до 55 одиниць. І це практично за літо та осінь. У дистанції не приховують, що без великої підтримки з боку галузевої служби таких результатів не досягли б. Уперше за останні роки підприємство одержало відносно достатню кількість рейкових скріплень й елементів стрілочних переводів - вісімдесят відсотків до потреби. Раніше - тільки 30-40%.

  Це перший факт. Другий - дистанція впевнено увійшла в зиму. Так було завжди, тільки з поля зору чомусь випадали умови праці залізничників. І тоді сипалися скарги, що у приміщеннях холодно й незатишно, що немає де руки помити і погрітися в холодну пору. Нині все складається по-іншому. Підготовку до зими розпочали з літа. Микола ОЛЕКСІЄНКО, керівник підприємства, розповідає: «Хлопці, - кажу, - дерево, шифер, скло, цемент є - робіть». А щоб стимулювати завзяття - оголосили конкурс на краще виробниче приміщення. Переможцем став шостий відділок (ст. Алтинівка, майстер - Микола ГУДЕНКО). Цю справу активно підтримав профспілковий комітет (голова - Валентина СУРАЙ). І морально підтримав, і чим міг допомагав. Не все ще завершено, але й тут, можна впевнено говорити, крига скресла. Наприклад, у Шостці виробниче приміщення готують під електроопалення. У Новгороді-Сіверському перейдуть у своє, бо до цього «квартирували» на станції.

  Є в дистанції й «першозимники». У кадрах нарахували двадцять шість осіб, із них двадцять три - монтери колії. Одного лиш «першозимника» не назвали - Миколу Олексієнка. Бо він як начальник дистанції взимку ще не працював. До виконання обов’язків керівника Микола Олексієнко приступив 10 квітня - якраз на п’ятдесятиліття. І багатьох своїх друзів здивував, що того ж дня об’їжджав дистанцію.

  Але й у Хуторі не безхмарно. Коліям потрібен ремонт. Планували, що в поточному році модернізують 40 кілометрів. На перше грудня - жодного. План капітального ремонту з використанням старопридатної залізобетонної гратки виконано на 72%, середнього - на 56%. У дистанції працювали колійні машини УЦМКР і ЦМКР. Виправлено і відрихтовано 70 кілометрів колії. Звичайно, монтери вдячні за допомогу. Тільки це - лише третина від необхідного обсягу.

  Гострішає проблема із забезпечення засобами малої механізації. Більшість колійних бригад не повністю вкомплектовано електро-шпалопідбійниками, гідравлічними розгонювачами, колійними домкратами, пересувними електростанціями, рейкорізальними верстатами. Але це проблема вже загальнозалізнична. У всіх дистанціях скаржаться, що мало одержують такого обладнання.

  - Якщо можна зробити власноруч, робимо, - говорить Микола Олексієнко. - Наші ковалі кують лапи, молоти, ломи… Себе забезпечуємо, та й іншим допоможемо, якщо треба.

  - Значить, перезимуєте? - запитую.

  - Перезимуємо, - відповідає Олексієнко. - Хіба ми слабаки? Не слабаки. Тоді вистоїмо.

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05