РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (2 березня 2009) 

 • Зелене світло - залізничному десанту

  Фахівцями пасажирського сектору Козятинської дирекції залізничних перевезень впродовж лютого п.р. було проведено декілька рейдів з метою недопущення безкоштовного проїзду пасажирів у приміському залізничному транспорті. І результати кожного з них досить таки вражаючі. У дні рейдів виручка від реалізації квитків зросла майже вдвічі. А кількість так званих «зайців» значно зменшувалася.

  Перший такий рейд козятинці провели на маршруті прямування електропоїзда №6235 Миронівка - Фастів. «Десант» учасників рейду прибув до Миронівки завчасно, ще до відправлення електрички. Тому для тих, хто надає перевагу безквитковому проїзду приміським транспортом, їхня поява на пероні перед посадкою пасажирів у вагони була дещо несподіваною. Жодну безквиткову персону того дня так і не було допущено у вагони, тому «заяча гвардія» змушена була йти до каси і купувати квиток. Або ж відмовитися від поїздки.

  І надалі, у салоні електрички, учасники рейду і на інших станціях не допускали посадку у вагон пасажирів без квитка. І як результат цієї акції - лише за одну цю поїздку від Миронівки до Фастова було продано на 256 квитків більше, ніж у середньому в інші дні. Виручка від продажу проїзних на цей маршрут також була більшою від середньостатистичної на 802 гривні.

  Подібного результату досягли козятинці і при проведенні декількох рейдів по ст. Попільня. Продаж квитків на електропоїзд №6012 Попільня - Київ тут зріс ледь не удвічі. Майже на таку ж величину збільшилися і грошові надходження.

  - На жаль, - говорить начальник пасажирського сектору Козятинської дирекції залізничних перевезень Володимир МАЗНИЙ, - подібні рейди ми не можемо організовувати щоденно, бо у нас немає для цього вільних співробітників. А залучати працівників інших підприємств залізниці ми також часто не взмозі. Люди ж мають свою постійну роботу, і хто ж тоді за них її виконуватиме, коли вони виїжджають у рейди?

  До речі, цього разу до рейдів, які організовували фахівці нашого сектору Ірина МАЛАЩУК та Світлана СУХОВІЙ, залучалися 25 працівників з дирекції залізничних перевезень, моторвагонного депо, Фастівської дистанції колії, воєнізованої охорони та лінійного відділу міліції. Виїздити довелося і серед ночі, щоб завчасно дістатися до тієї ж Попільні чи Миронівки. І так протягом тижня.

  Всього козятинці провели на Фастівському напрямку п’ять рейдів. Тепер на черзі, за словами начальника пасажирського сектору, перевірка проїзду пасажирів у приміських поїздах Шепетівського та Здолбунівського напрямків. Після чого і буде підбито підсумки місячника.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05