РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 7 (23 лютого 2009) 

 • Буде зручно й затишно

  Виставка постільної білизни та речей пасажирського сервісу, що відбулася на Південному вокзалі ст. Київ-Пасажирський, стала помітною подією на залізниці. Прес-конференція, яку з цього приводу провели міністр транспорту та зв’язку України Йосип Вінський, генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк та начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, привернула увагу представників багатьох ЗМІ.

  Київська вагонна дільниця спеціально для цієї виставки виділила плацкартний пасажирський вагон Тверського вагонобудівного заводу, який придбано у минулому році. В ньому виробники атрибутів пасажирського сервісу та майстри внутрішнього дизайну з усіх українських залізниць отримали змогу позмагатися за створення найбільшого затишку для пасажирів у реальних умовах. Та основну експозицію виставки було розгорнуто в конференц-залі Південного вокзалу, де демонструвалися кращі зразки постільної білизни та інших речей пасажирського сервісу від чотирьох десятків провідних виробників-постачальників України.

  Яка мета проведення цього експофоруму? Відповідь на це питання прозвучала з вуст міністра транспорту та зв’язку. Багато нарікань викликає якість пасажирського сервісу, зазначив Йосип Вінський. Становище треба виправляти. Аби дізнатися про можливості наших виробників, й організовано цю виставку. Взагалі, в цьому році на залізничну галузь чекають великі перетворення саме в пасажирських перевезеннях. Зокрема планується значне оновлення вагонного парку, для чого на Крюківському заводі буде закуплено 170 пасажирських вагонів.

  Михайло Костюк наголосив, що в ринкових умовах важливу роль відіграє конкуренція між виробниками, бо коли є конкуренція - є й пропозиція.

  - Ми хочемо подивитися, що нам пропонує ринок, що пропонує український виробник. Проте нинішня виставка - не тендер, - зауважив генеральний директор. - Сьогодні ми маємо можливість оцінити зразки продукції й вибрати варіанти, які влаштовуватимуть нас. І вже тоді запропонуємо виробникам йти на тендер.

  Безпосередньо під час виставки надходили пропозиції щодо постачання своєї продукції, які були сприйняті із зацікавленістю.

  Також 17 лютого п.р. відбулася виставка засобів для миття пасажирських вагонів та прання постільної білизни. Свою продукцію представили близько 20 учасників з усієї України.

  Завдяки проведенню подібних заходів, з’явилася гарна нагода оцінити, що пропонує сучасний ринок, у першу чергу - український виробник.

  Подібні експозиції планується проводити й надалі.

  Підготував Анатолій РОМАНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05