РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 5 (9 лютого 2009) 

 • За травмування робітника відповість його керманич

  Нещодавно головний інженер - перший заступник начальника залізниці Володимир

  ТЯГУЛЬСЬКИЙ провів підсумкову за 2008 р. селекторну нараду зі стану охорони праці. Володимир Григорович звернув увагу на те, що у минулому році на фінансування заходів з охорони праці направлено понад 37 млн. грн., що перевищує передбачені для цього, згідно із Законом України «Про охорону праці», 0,5% від суми реалізації продукції та наданих послуг. Проте очікуваного результату це не дало.

  Без випадків виробничого травматизму працювали лише служби воєнізованої охорони, матеріально-технічного забезпечення, Козятинська та Конотопська дирекції залізничних перевезень.

  На залізниці проводилася певна робота із забезпечення безпечних умов праці. Так протягом року відповідними фахівцями було проведено майже 18,5 тис. перевірок, виявлено 66 тис. порушень. Цифри ніби й вражають, але якби ці перевірки проводилися якісно, а щодо них вживались ефективні заходи, то й аналогічні порушення не повторювалися б від перевірки до перевірки.

  - Абсолютна більшість нещасних випадків відбулася внаслідок особистої необережності потерпілих, через невиконання ними інструкцій і технологічного процесу, - наголосив В. Тягульський. - Зазначу, що для усунення причин більшості випадків не було необхідності у залученні коштів. Вимагався лише жорсткий контроль з боку керівників підрозділів за виконанням підлеглими вимог інструкцій з охорони праці та підвищення якості навчання робітників безпечним методам роботи.

  Після детального аналізу всіх випадків виробничого травматизму було заслухано пояснення керівників Фастівської та Коростенської дистанцій колії, начальника станції Коростень.

  Підсумовуючи нараду, Володимир Тягульський наголосив, що нинішнього року буде значно посилено відповідальність керівників усіх рівнів за допущені випадки виробничого травматизму. Роботу цю необхідно вести щоденно, щогодини, а не періодично.

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05