РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 4 (31 січня 2009) 

 • Міцний стик - сталеві кілометри


  зварник Микола БАРАНОВСЬКИЙ та старший майстер Андрій ПИВОВАР


  старший майстер дільниці ПРЗМ Леонід БЕВЗЮК та зварник Сергій НАСИРОВ

  Незважаючи на важкі економічні часи для залізниці, коли через різке зниження обсягів перевезень багато підприємств помітно збавили оберти, колектив Київського рейкозварювального поїзда (РЗП) продовжує працювати у звичному ритмі. А виробничий ритм цей досить інтенсивний: впродовж минулого року при плані 115 фахівцями РЗП зварено 125 км нових рейкових плітей. Чому дивуватися? Адже продукція цього підприємства - рейкові довгомірні пліті - завжди у попиті. Колію потрібно утримувати належним чином за будь-яких чи то метеорологічних, чи то економічних, чи то якихось інших умов. Тож і працюють рейкозварники, не збавляючи темпу.

  Щоправда, все ж таки економічна криза внесла свої корективи у роботу РЗП. Через те, що маріупольська «Азов-сталь» припинила постачання нових рейок, доводиться зварювати в пліті старопридатні. А це здебільшого відрізки різної довжини, але не менше шести метрів. Усі операції на двох лініях К-1000 у зварювальному цеху пристосовано під стандартну довжину рейки - 25 м, а працюючи з коротшими, нестандартними відтинками рейок, доводиться робити більше зварних стиків і, звичайно, витрачати зайвий час, додаткові ресурси.

  Попри все, виробничий процес не припиняється, і РЗП навіть в таких складних умовах задовольняє потребу у довгомірах для проведення колійно-ремонтних робіт. Міцний стик - сталеві кілометри.

  Старший майстер зварювальної дільниці Андрій Пивовар та зварник Микола Барановський сьогодні опікуються виготовленням довгомірних плітей для перегону Святошин - Біличі.

  - А чи припустимо застосовувати старопридатні рейкові пліті на головному ходу? - цікавлюся у фахівців.

  - Так, - каже майстер, - старопридатні пліті першої групи можна використовувати на головному ходу. Перевіркою і визначенням групи рейкових плітей займається контрольний майстер. Старопридатні рейки на наше підприємство відправляють колійні машинні станції залізниці. Сюди продукція надходить вже з відповідним маркуванням, де позначено навантаження в млн. ткм брутто, яке витримала рейка під час експлуатації.

  Розповідь про поточні справи підприємства продовжує старший майстер дільниці пересувних рейкозварювальних машин Леонід Бевзюк. Він підводить нас до нової, ще виблискуючої свіжою фарбою, машини КРС-1 №002 і каже:

  - Ось яку чудову машину отримали ми кілька місяців тому з каховського заводу. Це п’ята в нашому парку пересувних машин. На ній установлено новітню зварювальну головку К-922-1У1 для контактного стикового зварювання безперервним або пульсуючим оплавленням рейок площею поперечного перерізу від 6500 до 10000 мм. Вона здатна зварювати до 12 стиків за годину за новітньою технологією. Машину можна назвати заводом на колесах: її обладнано пресом для перевірки контрольних стиків, комп’ютером для контролю над параметрами зварювальних робіт та збереження всієї інформації щодо операцій, часу та місця їх виконання, а також вперше - системою безпеки руху АЛС-МП.

  - Ми вдячні фахівцям каховського заводу за те, що вони навчили нас працювати на цій машині, відкрили нам усі її секрети, - акцентував увагу кореспондентів черговий зварник Сергій Насиров.

  Анатолій РОМАНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05