РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 40 (27 жовтня 2017) 

 • Селфі на вагоні чи життя?

  Правила поведінки поблизу залізничних об’єктів для школярів не менш важливі, ніж вивчення шкільних предметів. Адже знання про безпечну поведінку та чітке дотримання правил може врятувати життя. Як же залізничники спілкуються з учнями на ці важливі теми, довелося побачити у школі № 1 м. Коростеня.


  Інженер з охорони праці Коростенської дирекції залізничних перевезень Оксана ЗУБРІЙ -
  «Запам’ятайте, що залізниця – не місце для розваг, це зона підвищеної небезпеки».

  Нещодавно сюди для спілкування зі школярами завітала інженер з охорони праці Коростенської дирекції залізничних перевезень Оксана ЗУБРІЙ. Школа розташована в залізничному мікрорайоні, отож розмова з фахівцем, яка повідала учням особливості роботи залізниці й правила поведінки на її об’єктах, була дуже доречною. Втім, це була не просто лекція. Хлопчиків і дівчаток із 8-Б класу Оксана Зубрій водночас залучила до спілкування, до питань і відповідей. Адже їм уже відомі деякі моменти з роботи сталевої магістралі, особливо тим, у кого тут працюють батьки. Та й предмет – основи безпеки життєдіяльності – поповнює знання. Отож вони з фахівцем з охорони праці говорили про швидкості поїздів, про вагу вантажного поїзда, про те, скільки становить гальмівний шлях рухомого складу, про електричну напругу… Адже все це потрібно пам’ятати школярам, як і те, що залізниця – не місце для прогулянок. Оксана Іванівна нагадувала й про ті трагічні випадки, які трапилися з підлітками, які вирішили покататися на даху поїзда чи зробити селфі в небезпечній зоні на залізниці, закликаючи школярів ні в якому разі не повторювати подібного і не ризикувати своїм життям.

  На жаль, такий трагічний випадок стався нещодавно в Житомирі: 13-річного підлітка вразило струмом тоді, коли він намагався зробити селфі на даху поїзда. Його госпіталізували в Житомирську обласну лікарню. За оцінками медиків, він отримав 60% опіків тіла і перебував у важкому стані. Хоч медики й зробили все, що могли, хлопця врятувати не вдалося…

  Усі ми хочемо, щоб таких трагічних випадків не було, щоб і дорослі, і діти були обачними і розуміли, що дотримання правил безпеки рятує життя. Віримо, що всі нагадування, які звучали під час зустрічі зі школярами, вбережуть їх від небезпечних кроків.
   

  Оксана КЛИМЧУК, «Робітниче слово»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05