РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (14 жовтня 2017) 

 • До снігового протистояння готові


  Начальник майстерні Коростенської дистанції колії Віктор ПРИХОДЬКО, майстер Валентин РАБІЙЧУК, машиністи моторних платформ Віктор ОПАНАСЕНКО, Микола КИРИЧЕНКО та машиніст дрезини ДГКу Вадим МОЛОКОВ оглядають відремонтовану СМ­2 - заплановані терміни виконання ремонту, як і мудра настанова «Готуй сани влітку», дотримані

  Щодня у колійників на порядку денному — справи з поточного утримання колії, різних видів її ремонту. Водночас не забувають і про підготовку до зими, яка проведе досить ретельну «ревізію» на вміння господарювати. Як же готуються до роботи в осінньо-зимовий період у Коростенській дистанції колії?

  Поспілкувавшись з представниками колективу на ремонтно-­механічній базі дистанції, дізналася, що підготовлені два снігоочисники, вже завершено поточний ремонт снігоприбиральної машини СМ­2. Як пояснили колійники, підготовкою цієї техніки займалися машиністи моторних платформ і дрезин Леонід БАРИШЕВСЬКИЙ, Микола КИРИЧЕНКО, Віктор ОПАНАСЕНКО, Вадим МОЛОКОВ, Олег ВИСОЦЬКИЙ, Анатолій КОНДРАТЕНКО та Ігор ПРИХОДЬКО. Взимку, коли погода показуватиме свої примхи сніговими заметілями, СМ­2 стане у нагоді.

  Начальник майстерні Віктор ПРИХОДЬКО каже, що поточний ремонт снігоприбиральної техніки колектив здійснює власноруч, задля інших видів ремонту – деповського і капітального — звертаються вже до спеціалізованих залізничних підрозділів. Тож цьогоріч, готуючи СМ­2 до зими, ремонтували транспортер, інші її складові частини, замінили щітки прибирального ротора, до речі, їх виготовляють власними силами. До ремонту всі учасники цього процесу поставилися з відповідальністю. Серед них — і люди з чималим досвідом, приміром, Віктор Опанасенко, Микола Кириченко, є й представники молодшого покоління, такі як Вадим Молоков. Їх об’єднує те, що всі вони сумлінні в роботі і чітко розуміють відповідальність, покладену на них. Адже добре підготовлена снігоочисна техніка гарантує те, що взимку буде легше «вступати» у снігоборотьбу, дбаючи про безпеку і безперебійність руху пасажирських і вантажних поїздів.

  Фото автора

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05