РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (16 січня 2009) 

 • Приємні зміни на станції Городянка

  Вся країна живе в очікуванні приємної і в той же час дуже відповідальної події - чемпіонату Європи з футболу. Щодо Південно-Західної, то вона не лише очікує, а й бере найактивнішу участь у підготовці до визначного спортивного форуму. З цією метою керівництво столичної магістралі намітило і забезпечує виконання спеціальних заходів, затверджених відповідним наказом начальника залізниці. Зокрема, було проведено комісію під головуванням головного інженера Київської дирекції залізничних перевезень для визначення обсягів робіт з реконструкції будівель і споруд вокзального комплексу ст. Бородянка.

  Про те, що зроблено і робиться на станції Бородянка, ми запитали у головного інженера Київської дирекції Яна КРАВЦОВА. Ось що він нам розповів.

  У ході робіт з реконструкції приміщень вокзалу було виділено кімнати для розміщення обладнання систем, необхідних для роботи турнікетів. Після завершення будівельних робіт фахівцями інформаційно-обчислювального центру залізниці проведено монтаж та пусконалагодження обладнання для зарежимлення станції з метою уникнення проходу безквиткових пасажирів до вагонів.

  Під керівництвом начальника БМП-650 ст. Коростень О. ЗІнкевиЧа збудовано та здано в експлуатацію тимчасову та берегову платформи, виконано ремонт зовнішнього туалету, завершуються роботи з будівництва та благоустрою острівної платформи, будівництво водогінних та каналізаційних мереж.

  Працівники Київської дистанції зв’язку під керівництвом заступника начальника А. БукІна виконали роботи з телефонізації приміщень вокзалу та квиткових кас. По завершенні будівництва платформ буде встановлено систему гучномовного оповіщення, переговорні пристрої «пасажир-касир» у квиткових касах.

  Значною перешкодою у виконанні робіт з реконструкції є проблема у виділенні технологічних «вікон» у розкладі руху поїздів.

  Крім цього, виникли непорозуміння із сільським головою Дружнянської сільської ради

  В. Сліпенком щодо виконання ремонтних робіт силами Дружнянської сільської ради на привокзальній площі для забезпечення відведення дощових вод від будівлі вокзалу в спеціально облаштовану каналізацію. І це попри попередню домовленість з керівництвом залізниці. Дивно...

  Для можливості приймання в експлуатацію вокзального комплексу ще необхідно завершити роботи з благоустрою острівної платформи, встановити навіси для пасажирів, огородження з боку ст. Тетерів та ст. Клавдієве, завершити ремонт багажного відділення, встановити опори електроосвітлення та підключити електроживлення, вкласти пішохідний перехід до високої платформи. Все це - уже історія.

  Проте краще раз побачити, ніж десять почути, - вирішили ми і ось «з лейкою та блокнотом» спорядилися на цю станцію. Там, як старих знайомих, зустріли працівників коростенського БМП-650 на чолі з виконробом Валентином Бондарчуком, з якими нещодавно привелося поспілкуватися на ст. Клавдієве. Робота зі зведення високої платформи завершується. Зараз на вже встановлених плитах перекриття робітники кладуть тротуарну плитку. Ми побачили тут хлопців, з якими спілкувалися під час їх буднів на сусідніх станціях. Технікою допомагають інші підприємства залізниці. Суттєву допомогу в укладанні панелей на острівній платформі надає залізничний кран КДЕ-161 із локомотивного депо Шепетівка, яким керує кранівник Віталій Михайлюк. Віталій Михайлович - досвідчений фахівець, 31 рік працює на крані. Тому свою роботу виконує впевнено і чітко.

  Тут же зустріли фахівців ЕП-647, із ударного загону майстра Сергія Беха, які займалися звичною для них справою: установлювали зовнішні світильники на платформах. На береговій ці роботи вже завершено і ми залюбки милувалися витворами рук коростенських умільців. На острівній все ще попереду. Електромонтажник ЕП-647 Юрій Марченко запевнив: особливих проблем нема. Ще б пак! Коростенці свою справу знають досконально і відчувається, що вона їм подобається. Адже працюють завжди з вогником!

  Анатолій НИЧИПІР
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05