РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 38 (7 жовтня 2017) 

 • Отримали заряд гарного настрою

  Щорічно в золоту осінню пору керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» вшановує тих, хто всі свої сили і знання віддав столичній магістралі.

  Святкування Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветеранів дуже важлива подія. Вона вкот­ре засвідчує підтримку й подяку пенсіонерам­залізничникам за те, що вони зробили для наступного покоління.

  Чудово, що свято припадає на найбарвистіший період осені, коли все залито різнобарвною аквареллю, і настрій від цієї краси неминуче піднесений. Фарб до цього настрою додають і святкові подарунки від керівництва регіональної філії. Окрім продуктових наборів, Південно­-Західна ветеранам зробила ще один дарунок — екскурсію. Щоб відпочити від повсякденних турбот і проблем, подарувати приємні хвилини свята і, звичайно ж, отримати заряд гарного настрою на всю осінь, шановних ветеранів запросили у цей день до тихого, живописного місця з національним колоритом – козацьке селище Мамаєва Слобода – острівець автентичної української культури недалеко від центру Києва.


  Погляди людей звернено на дерев’яну церкву Покрова Пресвятої Богородиці. Краса, що заворожує

  Оазис історії українського життя і побуту, музей «Мамаєва Слобода» переніс гостей на чотири століття назад, в Україну козацьку, з козаками­джурами і дивовижними вікнами в будинку священика, що складаються з маленьких круглих скелець. Дуже відрізняється від інших садиба сотника і справжній шинок, де господарем був єврей­-крамар. У центрі слободи гості побували в дерев'яній церкві Покрова Пресвятої Богородиці часів Запорізької Січі і Богдана Хмельницького. За двома зарослими очеретом та лататтям озерами оглянули пасіку та водяний млин. Цей традиційний український краєвид доповнювався базарним майданом, управою та козацькою залогою.

  Особливо гостей вразили воли, яких тримають в окремому загоні. Вони просто величезні, і роги теж неймовірних розмірів. А ще в парку велика кількість дерев і ставків, свійських тварин, свіжого повітря і почуття спокою. Тут, як ніде в Києві, можна було почути, як співають птахи.

  За відгуками, ветерани були раді поринути в історію козацтва. Екскурсія Мамаєвою Слободою не залишила їх байдужими і подарувала багато цікавих відкриттів. Наприклад, Тетяні ЛЕБЕДЬ та Ніні ГЕНДЕЛЬ прийшлася до душі велика гойдалка, на якій, розгойдавшись, співали пісень.

  Усі були задоволені та щасливі від уваги, яку їм подарували, подякувавши усім причетним за незабутні привітання та враження, а головне, за можливість зустрітися разом для спілкування.

  Подякував за подарунок­поїздку Микола ГАВРИЩУК:

  «Я народився в селі. Тому тут, у селищі, я відчуваю себе вільно. Такі зустрічі для мене дуже важливі. Побачитися, поспілкуватися з колегами, пожартувати».

  Поділилася настроєм і Олена ДАХ:

  «Вдячна керівництву залізниці за турботу та підтримку. У нашому віці це дуже важливо. Подобається екскурсія. Поспілкувалися з людьми, помилувалися навколишньою красою. На жаль, у мене це нечасто виходить».

  Фото Олега СІРИКА

  Тетяна ШЕМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05