РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 38 (7 жовтня 2017) 

 • Знайшли захист у залізничній оздоровниці

  Вибухи на військовому арсеналі поблизу Калинівки змусили жителів ближніх сіл терміново покидати свої домівки і шукати притулку у Вінниці та інших населених пунктах. Багато родин із найбільш постраждалого села Павлівка направились до Хмільника, щоб там вберегтися від біди.

  Двадцять людей із цього села, серед яких були і літні, і неповнолітні, потрапили до Центру реабілітації залізничників на курорті Хмільник, який очолює Віктор ПІКУШ. У приймальному відділенні їх зустрів заступник директора з економічних питань Олександр ГАВРИЛЮК та чергова медсестра Людмила ВЛАСЮК. Вони і розмістили мешканців Павлівки у санаторних номерах. А лікар­невропатолог Світлана ГАНЧУК, яка у ту ніч чергувала, провела медичне обстеження прибулих. Багатьом із них знадобилась допомога, адже люди перенесли чималий психологічний стрес, коли над їхніми головами пролітали снаряди і вибухали неподалік. Тож заспокійливі препарати були для них незайвими.

  — Ми не лише розмістили у медичному центрі цих людей, — розповідає Віктор Миколайович,— а й забезпечили їх харчуванням. Тим, хто того потребував, організували консультації наших досвідчених лікарів. Словом, зробили все належне, щоб постраждалі змогли оговтатись від пережитого. За триваліший термін наша допомога була б суттєвішою, але через добу, коли повідомили про усунення небезпеки, наші гості поспішили до своїх домівок.

  Прості сільські люди із п’яти родин знайшли захисток у залізничників. Найбільша із них – п’ять чоловік, де найстаршим Роман ОЛЬОБАЛ. Також були родини Петра НОВІКОВА та Олександра КОВАЛЯ. Хоч красномовністю ці люди не вирізнялись, але кожен висловлював слова вдячності керівникам та працівникам залізничного медичного закладу за наданий притулок. Ці слова були щирими і, думається, їх заслужили і Віктор Пікуш, і його підлеглі.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05