РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (16 січня 2009) 

 • Новий міст – пастка для «зайців»  Багато добрих справ відбувалося на нашій залізниці впродовж минулого року. На будівельні майданчики було перетворено станції Вишневе, Немішаєве, Клавдієве, Бородянка. Завдяки заповзятому труду залізничних будівельників їхня інфраструктура набула нового вигляду, що по-справжньому радує око пасажирів. Одним із епіцентрів «будівельного буму» впродовж останніх місяців була також і ст. Васильків-1. Тут перетворення торкнулося приміщень вокзалу, лінійного пункту міліції, острівної платформи тощо. Оновлення, точніше, будівництво нового пішохідного мосту, образно кажучи, стало завершальним звучним акордом у будівельних роботах на цій станції. Кореспонденти «Рабочего слова» стали свідками цієї події.

  Морозним грудневим ранком разом із головним інженером Київської дирекції Яном КРАВЦОВИМ прибули ми на ст. Васильків-1. Тут заздалегідь усе було готово для проведення робіт.

  Вдалося дізнатися, що опори для нового мосту, а також східці на острівну платформу було зведено ще у жовтні. Проблема будівництва нового пішохідного мосту давно набула актуальності на станції. Адже старий пішохідний за віком ніяк не молодший, ніж приміщення вокзальної будови, а вона служить залізничникам і пасажирам з 1959 р. Тож в інтересах безпеки руху поїздів, а також для зручності пасажирів, було прийнято рішення зведення нового мосту на ст. Васильків. Для цього впродовж двох днів у середині грудня було виділено технологічні вікна з 10.20 до 16.20. На начальника станції покладено турботи з організації робіт по розташуванню господарських поїздів та проведенню планових робіт з монтажу ферм моста.

  Ось деякі операції, свідками яких і стали ваші кореспонденти. Працівники Київської дистанції електропостачання та Вінницького будівельно-монтажного поїзда №392 оперативно опускають знеструмлені проводи контактної мережі. Для виконання робіт з монтажу ферм заздалегідь за допомогою електровоза ВЛ-80 до Василькова-1 прибув відновний поїзд ст. Дарниця на чолі з начальником Миколою Скопенком. Залізничний кран ЕДК-2000 вантажопідйомністю 250 т за його розпорядженням закріпляється на опорах на зручній відстані для проведення робіт. З іншого боку по суміжній колії маневровий тепловоз подає чотири залізничні платформи, на яких лежать дві залізобетонні ферми: одна - 24-метрова, друга - 18-метрова. В перший день мають змонтувати 24-метрову. Ось потужний кран легко підхоплює багатотонну залізобетонну конструкцію, і спеціалісти київського мостопоїзда №36, під керівництвом начальника Анатолія Маслова, старанно установлюють її на опори. Головний інженер Київської дирекції Ян Кравцов уважно стежить за ходом операції: зауважень нема, роботу виконано чітко. Відновний поїзд та платформи з 18-метровою фермою звільняють колії. Енергетики знову монтують контактну мережу. На сьогодні роботи закінчено. Наступного дня за такою ж схемою встановлюється на опори друга, 18-метрова ферма. Для цього перекривається рух по 1-й та 3-й станційних коліях. Та для того, аби по мосту пішли перші пішоходи, ще треба добре попрацювати фахівцям-мостовикам із МП-36.

  Новий міст сприятиме покращенню обслуговування пасажирів, їхній безпеці, а також унеможливленню проникнення на платформу безквиткових пасажирів. Для чого буде встановлено турнікети. А це, звичайно, сприятиме підвищенню доходних надходжень станції, констатує Ян КРАВЦОВ.

  Анатолій РОМАНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05