РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 37 (30 вересня 2017) 

 • На засадах взаємодопомоги


  Ветеранський очільник Галина ЗДРИЛЮК переконана

  Взаємодопомога – це те, що об’єднує залізничників поважного віку, які нині поповнюють ряди ветеранських організацій. Серед них чимало тих, хто завдяки своїм душевним якостям, таким як турбота, співчуття, підтримують найбільш немічних. Працюють такі люди і на станціях Коростенської дирекції.

  На ст. Новоград­Волинський первинну ветеранську організацію очолює Галина Боніфатіївна ЗДРИЛЮК, підставляючи плече допомоги тим, кому найтяжче. В цій справі вона знайшла й однодумців­волонтерів. Голова організації розповіла, що ветеранська спільнота залізничників в Новограді­-Волинському налічує понад 240 чоловік. Входять до неї колишні працівники станції, а також люди, які раніше працювали на новоград­волинських дільницях Житомирської дистанції сигналізації та зв’язку, Житомирської дистанції колії, Коростенської дистанції електропостачання, будівельно-­монтажного управління та локомотивного депо. Серед цих людей похилого віку є учасники війни, люди, які мають статус дітей війни. Щодо учасників бойових дій, то є представники і цієї категорії. Найстарша – 93­річна Олена Василівна БЕССАЛЬНОВА, яка в роки війни була медсестрою, а в мирні часи трудилась будівельником. Серед поважних старожилів ветеранської організації і 91­річний машиніст Іван Степанович ЛЕВКОВСЬКИЙ, якому довелося в роки війни захищати нашу землю в партизанських загонах.

  Допомогти, подати руку підтримки немічній людині для Галини Боніфатіївни завжди було і залишається першочерговою справою. Цьому й приділяє основну увагу під час роботи з ветеранами.

  — Серед членів ветеранської організації люди різні, — розповідає Галина Здрилюк, — та звернення кожного про допомогу не лишаємо без уваги, дбаючи про вирішення проблем разом з Коростенською регіональною радою ветеранів, яку очолює Петро КОНЧАКІВСЬКИЙ. Тож робимо все, що в наших силах.

  Галина Боніфатіївна переконана, що робота у ветеранській організації — благородна справа. І займається вона нею не з примусу, а за покликом серця. Отож разом з іншими членами організації – волонтерами — відвідують немічних ветеранів, спілкуються з ними, допомагають, чим можуть. І вони переконані, якщо будеш сам творити добро — добро повернеться й до тебе.

  Фото автора

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05