РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 37 (30 вересня 2017) 

 • Пам’ятка автоводіям

  Станом на 11.09.2017 р. за вісім місяців поточного року на залізничних переїздах регіональної філії «Південно-Західна залізниця» було скоєно 15 дорожньо-транспортних пригод, в яких шість чоловік загинуло та ще чотири отримали травми різного ступеня тяжкості.

  За аналогічний період 2016 р. допущено 12 ДТП, в яких загиблих не було, травмовано троє людей. Хочемо акцентувати увагу: за результатами розслідувань було встановлено, що причиною ДТП в усіх випадках стало нехтування та грубе порушення водіями транспортних засобів правил дорожнього руху при проїзді залізничних переїздів.

  Водій, пам’ятай! Залізничний переїзд – це зона підвищеної небезпеки! Від твоїх дій залежить життя та здоров’я твоє та оточуючих. Порушення правил проїзду залізничних переїздів тягне за собою кримінальну відповідальність, може спричинити значні матеріальні збитки та призвести до непередбачуваних тяжких наслідків.

  З метою зменшення кількості дорожньо­транспортних пригод, підвищення дисципліни учасників руху, недопущення загибелі й травмування людей та профілактики порушень водіями транспортних засобів правил дорожнього руху в частині перетину залізничних переїздів впродовж вересня—жовтня 2017 р. Укрзалізницею, регіональною філією «Південно­-Західна залізниця» проводиться профілактична робота серед водіїв транспортних засобів: здійснюються спільні з місцевими органами Національної поліції рейди щодо перевірки дотримання водіями транспортних засобів вимог правил дорожнього руху при перетині залізничних переїздів, висвітлення у ЗМІ та в інтернеті інформації щодо наслідків порушень водіями транспортних засобів правил дорожнього руху, на переїздах розповсюджуються тематичні буклети про правила безпечного проїзду через залізничний переїзд. Крім того, у межах Галузевої програми забезпечення безпеки руху на залізничних переїздах лише протягом 2017 р. було встановлено соціальну рекламу біля переїздів, а саме шість попереджувальних бордів з інформацією на щитах «Ведеться відеофіксація» та на двох переїздах діючі відеокамери (силами органів Національної поліції).

  За інформацією,

  наданою службою колії регіональної філії «Південно­-Західна залізниця»

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05