РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 37 (30 вересня 2017) 

 • Гідний вчинок Ігоря Бочарова

  Зловмисників не здивуєш попередженнями про небезпеку для пасажирів та вантажів, про трагічні наслідки. Не діє тут і статистика щодо вартості відновлення викраденого майна або витрат на проведення ремонтних робіт, що у сотні разів вища, ніж копійки, отримані у пунктах прийому металобрухту.

  Факти економічних злочинів на середньому та вищому державному рівні, відсутність суворих рішень у рамках законодавства (маю на увазі заборону фізичним особам здавати промисловий металобрухт), мабуть, лише додають, так би мовити, запалу для не зовсім соціальних елементів, якими почасти є викрадачі. Та мова сьогодні не про це. А про людину, вчинок якої гідний наслідування, поваги та, на мою думку, й галузевої відзнаки…

  19 вересня 2017 р. на вантажному дворі ст. Вишневе було затримано та передано до рук поліції зловмисника, який знімав рейкові підкладки — металеві частини колії. Того дня у локомотивної бригади маневрового тепловоза роботи було чимало. Як і завжди. Адже не секрет, що це напруження викликане не збільшенням обсягів робіт, а зменшенням кількості працівників гостродефіцитних виробничих професій галузі. Тож машиніст Олександр БУРЯК, його помічник Роман ОРЛЮК та складач поїздів Ігор БОЧАРОВ прямували виконувати чергове завдання з подачі вагонів під навантаження, як прямо перед кабіною локомотива побачили о 13.30 (білий день!) двох невідомих чоловіків, які, вправно орудуючи ломом, скручували рейкові деталі!

  Ігор Бочаров миттєво вискочив із кабіни, підбіг до одного з них та силою затримав крадія. «Далася взнаки служба в залізничних військах, — жартує залізничник. — На допомогу підбігли Олександр та Роман. Одразу ж викликали наряд поліції з Боярки, згодом під’їхала і слідча група зі столиці. Давно я не бачив такого нахабства. Це не перший випадок розкрадання за 27 років моєї роботи на залізниці, але щоб серед білої днини, не зважаючи ні на що?!..»

  Моєму співрозмовнику 47 років, він має вищу освіту й 6­й (найвищий!) розряд складача поїздів, винаймає житло й отримує по сьогоднішнім міркам невелику зарплатню. Та це у жодному разі не нівелює його людські якості: небайдужість, хоробрість, рішучість.

  Фото Олега СІРИКА

  Валентина КОЛЯДА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05