РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 37 (30 вересня 2017) 

 • Станція Коростень. Пульс ритмічний


  Олександр Волківський не лише досвідчений складач поїздів, а й добрий наставник молоді


  Світлана Бовсунівська вже два десятиліття працює оператором поста централізації ст. Коростень

  Робота на ст. Коростень «пульсує» інтенсивно. Бо ж на важливій вузловій сортувальній станції рух поїздів, як і роботи з формування і розформування потягів, не зупиняється ні вдень, ні вночі. Варто додати, що має вона й особливості у сфері технології роботи міждержавної передаточної (прикордонної) сортувальної станції.

  А забезпечує стабільну роботу станції колектив, в якому трудиться майже 300 чоловік. Очолює його Олександр БЕХ.

  Заробляє кошти в казну залізниці станція і на переадресуванні вагонів. Так, із Білорусі йде рухомий склад, переважно з паливно­мастильними матеріалами, а на ст. Коростень їх переадресовують отримувачам по всій Україні.

  Про стабільну роботу станції дбають висококваліфіковані фахівці, відповідальні й сумлінні. Люди, віддані залізничній справі, стають героями публікацій нашого тижневика.

  Побувавши на станції нещодавно, мала нагоду познайомитися з декотрими з них. На маневровій гірці працює оператором поста централізації Світлана БОВСУНІВСЬКА. Розповіла, що розпочинала з чергової на ст. Коростень-­Подільський, а потім стала працювати на ст. Коростень, і тут трудиться уже більше двох десятиліть. Це достатній період, щоб не лише освоїти професійні тонкощі, а й зарекомендувати себе відповідальним і дисциплінованим фахівцем. І оператору Світлані Бовсунівській, яка бере участь у процесі сортування й формування поїздів, це вдалося. Пишається Світлана Володимирівна і своєю залізничною родиною. Розповіла, що чоловік працює складачем поїздів на ст. Коростень­-Подільський, тут же освоїв цей фах і молодший син, а старший – помічник машиніста в Дарниці.

  До когорти досвідчених і найбільш сумлінних трудівників ст. Коростень належить і складач поїздів Олександр ВОЛКІВСЬКИЙ. Після профтехучилища він недовгий період попрацював на одному з міських підприємств, потім доля привела його на залізницю, де трудиться уже понад 20 років. За цей час надбав не лише досвід, а й професійне визнання, про що свідчать галузеві відзнаки. А ще складач поїздів Олександр Волківський є добрим наставником. Бо не раз йому доручали вчити практичній роботі молодих складачів поїздів. І вони вдячні йому за науку.

  Інтенсивний ритм роботи ст. Коростень вимагає від усіх працівників — і досвідчених, і тих, хто працює недавно, — зібраності, професійних дій, турботи про безпеку руху. Тож і докладають вони максимум зусиль, щоб станційний механізм працював чітко. Це спільна турбота колективу станції зі столітньою трудовою історією.

  Мовою цифр

  З початку року зі ст. Коростень відправлено 353 тис. 621 вагон, що більше минулорічного показника. В тому числі зросла й кількість вагонів, які відправляються зі станції, навантажені продукцією місцевих підприємств. Найчастіше це продукція постійних вантажовідправників станції — заводу залізобетонних шпал, Коростенського кар’єру, лісгоспу АПК, ДП «Коростенське лісомисливське господарство», а також інших підприємств.

  Фото автора

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05