РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 36 (22 вересня 2017) 

 • Наповнене змістом дитинство

  Юні залізничники люблять подорожувати, та й гостей зустрічають не з меншою радістю. Залитий осіннім сонцем Сирецький парк гомонить дитячим сміхом. Цієї суботи двері Малої Південно-Західної залізниці радо відкрились ще для 20-х учнів з Дитячої Дніпропетровської магістралі.


  Фото на згадку.

  Начальник Київської дитячої залізниці (КДЗ) Дмитро ФОРСЮК, майстри виробничого навчання Анатолій ГАННОШИН, Олег ДІДЕНКО, інші працівники та учні провели для «колег» з найстаршої на теренах України і другої у пострадянському просторі дитячої залізниці цікаву екскурсію, показали навчальні класи, розповіли про особливості рухомого складу. На завершення — смачне чаювання, подорож Сирецьким парком та фото на згадку. Далі на гостей чекала Києво-Печерська лавра, відвідини Музею історії залізничного транспорту, що розташований на території ст. Київ­Пасажирський.


  Під час екскурсії байдужих не було.

  На майданчиках музею, після цікавої екскурсії від начальника відділу історичної спадщини ПАТ «Укрзалізниця» Владислава ПЛАХОТНЮКА, дітлахи навипередки робили селфі на фоні ретротехніки. «День видався чудовим!», — в один голос запевняли нас юні залізничники.

  «Обмін досвідом, — як зазначили у розмові інструктори виробничого навчання Дніпропетровської дитячої залізниці (ДДЗ) Оксана КАЧКУНДЕР та Олександр БОЙКО, — з однолітками під час таких подорожей збагачує не лише знаннями, а й додає позитиву та гарного настрою на майбутній навчальний рік».

  Залізниця — це не лише улюблена іграшка багатьох у дитячому віці, що розвиває мислення, увагу, фантазію. Дитяча залізниця зі справжнім рухомим складом — більше ніж традиція, це виховання і навчання. А ще це — дитинство, наповнене змістом!

  ПРО ВРАЖЕННЯ ТА МРІЇ БЛІЦ­ІНТЕРВ’Ю

  Вероніка КОРНІЙКО,

  КДЗ, 10 років:

  «Коли мій татусь привів мене вперше на дитячу залізницю, то потайки сподівався, що декілька разів поїздимо й цікавість моя згасне. Та не так сталось, як гадалось. З передмістя Києва їздимо щосуботи на практику чи заняття. Тут я почуваюсь впевнено та отримую задоволення від навчання».

  Андрій ЩЕВЦОВ,

  ДДЗ, 15 років:

  «Мій дідусь, батько також працюють на теренах сталевої магістралі. Тож розмови у родині на транспортну тематику часті. Після подорожі до столичної дитячої магістралі буде змога поділитися приємними враженнями».

  Ілля СОКОЛЬВАК,

  КДЗ, 15 років:

  «Навчаюсь у Київському електромеханічному коледжі. Мрію бути машиністом! Чудово, що хлопці й дівчата з Дніпра поділяють наші захоплення й «відчувають» техніку, як ми. Це круто!».
   

  Валентина КОЛЯДА, «Робітниче слово», Фото Олега СІРИКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05