РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 34 (8 вересня 2017) 

 • Знайшов своє покликання

  Майже три десятки років віддав роботі на залізниці машиніст-інструктор моторвагонного депо Фастів Андрій Семенюк. Свою трудову діяльність розпочав тут вже далекого 1988-го, коли по закінченню навчання у технікумі прийшов працювати помічником машиніста електропоїзда.

  Досвід набував у локомотивній бригаді машиніста Миколи Петренка, якому й досі вдячний за ту науку, що неодноразово допомагала йому у подальшій роботі.


  Машиніст-інструктор Андрій СЕМЕНЮК.

  — Микола Іванович був досвідченим машиністом, — розповідає мій співрозмовник. — Досвідченим та мудрим. Він навіть жартівливими зауваженнями та порадами вчив нас, так би мовити, професійному ремеслу. Це вже згодом, коли я сам став машиністом електропоїзда, а там й машиністом-інструктором, то також часто робив так, як навчав мене мій перший наставник.

  За роки роботи у моторвагонному депо він працював з десятками локомотивних бригад, навчав та давав путівку у життя багатьом молодим фахівцям. І сьогодні радий за кожного з них, хто знайшов своє покликання.

  — Безпосередньо у мене, коли я був машиністом електропоїзда, за декілька років роботи було лише два помічника машиніста, — розповідає Андрій Іванович. – І я дуже радий, що один з них, а це Євген СВІРСЬКИЙ, сьогодні вже водить швидкісні пасажирські «хюндаї» та «тарпани».

  У трудовій біографії Андрія Семенюка був період, коли він на декілька років залишив роботу у моторвагонному депо і очолив один із цехів Українського центру механізації колійних робіт. Так би мовити, перекваліфікувався у колійники. Та надовго там не затримався й повернувся у рідне депо. Серед колег­машиністів йому працюється більш цікавіше та комфортніше.

  Десятки локомотивних бригад моторвагонного депо Фастів щоденно виходять на маршрути приміських перевезень. І те, на скільки готові вони до роботи на своїх маршрутах, у значній мірі залежить від машиністів­інструкторів. Як зазначив мій співрозмовник, найкращою оцінкою такої роботи є впевнені та правильні дії локомотивних бригад у складних, непередбачуваних, а іноді й екстремальних ситуаціях.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05