РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1 (2 січня 2009) 

 • Ми знову разом

  Відбулося. Ми з вами, дорогі читачі, живемо у новому 2009 році. За традицією поглянемо у рік минулий. Звертаюся до тих, хто був з нами у 2008-му. Завдяки добре налагодженому діалогу ми, читачі і журналісти, досягли головного: шпальти часопису стали цікавішими. І цей номер - не виняток. Ми це зробили. Уважний читач обов’язково помітить тематичну строкатість сьогоднішнього номера. Придивіться до шпальт «Рабочего слова» більш уважніше: суто новорічні поради, замальовки, гумористичні та сатиричні мініатюри, ділова інформація, спомини про Велику Вітчизняну. Історію не переінакшити, факти не варто замовчувати…

  Та найголовніше те, що продовжуємо бути на бистрині галузевого життя. «Що нового?» - під таким кутом зору подаємо актуальну інформацію. Кожна мить диктує газетярам застосовувати правила, як мовлять, читабельності згідно із законом наближення до читача. Ті, хто так чи інакше долучався до цієї справи - випуску газети, журналу - підтвердять: це складно. Й відразу не з’ясуєш, в якому сенсі важче - фінансовому чи моральному. Адже це дуже відповідально - контактувати із десятками тисяч людей через шпальти видання.

  Ще про одне: за творчою концепцією нашої газети не намагаємося гнатися за світськими плітками та псевдосенсаціями. «Сіль» життя не в цьому. Лише на перший погляд здається, що журналістам залізничного видання не цікаво працювати: весь час друкуй про «рейки і шпали». Проте завдяки чисельній когорті невтомних дописувачів, справжніх друзів видання нашому невеличкому творчому колективу вдається робити головне - знаходити цікаві теми, працювати самовіддано і професійно, висвітлюючи численні будні і нечасті свята українського транспортного сектору. Не збитися на манівці, не пливти за течією нам допомагають поради наших однодумців - Івана Солов’я, Анатолія Любініна, Василя Яременка, Георгія Ейтутіса, Віктора Рубаника, Івана Петренка, Івана Пушкаря, Марини Мазурак, Олександра

  Чабаненка, Ігоря Душинського, Володимира Левенчука, Григорія Москальчука, Петра Шиндера, Василя Луценка, Аркадія Бобильова, Віктора Демка, Петра Москаленка, Валентини Челюскіної, Лариси Кривошиї, Володимира Мазного, Володимира Пресняка, Віталія Біди, Якова Опанасенка, Олександра Лозка, Петра Шваба та багатьох-багатьох наших співавторів.

  Слово - до нових передплатників. Дякуємо за ваш вибір. Обов’язково виправдаємо його. Не розчаруєтеся: будемо ділитися з вами виваженими думками про долю галузі в складному світі з вірою в серці у те, що після кризи обов’язково настане злет. Друкуватимемо матеріали, присвячені розкриттю духовних джерел наших сучасників. Тож будьмо разом і надалі! До нових зустрічей! Пам’ятайте: з нами цікаво, якщо не втрачено бажання пізнавати світ!

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05