РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 34 (8 вересня 2017) 

 • Робітнича професія? Маєте шанс для кар’єри

  У виробничому підрозділі «Коростенська дирекція залізничних перевезень» день відкритих дверей, зібрав тих, хто шукає роботу.


  Є над чим поміркувати у пошуках роботи.

  Можливість не лише дізнатися про актуальні вакансії в галузі, а й особисто поспілкуватися з представниками дирекції про робочі місця для працевлаштування, привернула увагу не лише коростенців, а й мешканців інших населених пунктів.


  «Залізниця запрошує працьовитих і відповідальних», — говорить
  начальник виробничо­технічного відділу ст. Коростень Володимир КАПУСТІНСЬКИЙ.

  Отож усі бажаючі зібралися в актовій залі ст. Коростень для розмови. Їх привітала начальник відділу кадрів дирекції Людмила РЕНКАС, яка розповіла про те, що таке виробничий підрозділ «Коростенська дирекція залізничних перевезень», до складу якого входить 56 станцій. Людмила Геннадіївна повідала про завдання, що покладаються на колектив, та про те, люди яких професій їх виконують. Понад 50 % — це так звані «руховики»: люди, які керують рухом поїздів, забезпечують його безпеку. Нині їх не вистачає, а саме є вакансії серед робітничих професій. Зокрема потрібні складачі поїздів на ст. Пенізевичі та Білокоровичі. Крім того, є можливість працевлаштуватися і черговими по станції. Сьогодні вони потрібні на ст. Діброва­Олевська, Вирівка, Радулин, Курне. На ст. Коростень є вакансії регулювальників швидкості руху вагонів і складачів поїздів.

  Перед учасниками зустрічі також виступили головний інженер ст. Коростень Олександр КАПІТУЛА, начальник виробничо­технічного відділу Володимир КАПУСТІНСЬКИЙ, старший інструктор виробничого навчання дирекції Валентин ЖУРАВЛЬОВ.

  Вони говорили про те, що робітнича професія на залізниці може стати стартом для подальшої професійної кар’єри. Адже знаємо чимало прикладів, коли керівники високого рангу починали трудовий шлях саме робітниками. Їхні прізвища можна було побачити і на стенді в залі з інформацією про всіх начальників ст. Коростень за її сторічну історію. Зрозуміло, йшла мова і про високі вимоги до професії залізничника: відповідальність, уважність, адже робота пов’язана з безпекою руху, а також про необхідність постійно вчитися – без технічних занять і перевірки знань тут не обійтися.

  Що ж до запитань, то цікавилися присутні в залі й реформами на залізниці, а не лише розміром заробітної плати й соціальним пакетом. Усі заповнили анкети з інформацією про себе та про те, де бажали б працювати. Отож, сподіваємось, відділу кадрів буде з кого сформувати трудовий резерв, а найближчим часом вирішити деякі кадрові питання.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05